Wnętrze sklepu Komputronik z produktami elektronicznymi na półkach, ekspozycyjnymi ekranami i reklamami oraz logotypem firmy nad wejściem.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Oszczędzasz nawet 500 zł. Komputronik ze świetną akcją promocyjną na komunie

3 minuty czytania
Komentarze

Sklep Komputronik ma dla swoich klientów bardzo ciekawą akcję promocyjną, która pozwoli oszczędzić nawet do 500 złotych przy zakupie wybranych produktów. Warunek tak naprawdę jest tylko jeden. Trzeba wybrać się do jednego z salonów firmowych sklepu, których w Polsce jest całkiem dużo. Idąc tam możemy liczyć nie tylko na lepsze ceny, niż w sklepie internetowym, ale także na specjalne promocje. Na czym oszczędzimy najwięcej?

Komputronik z akcją promocyjną. Oszczędzasz nawet 500 zł

Zdjęcie czterech modeli komputerów PC marki Komputronik w promocji z oznaczeniem "Komputery w ratach 20 x 0% z monitorem za 1zł". Każdy model ma obok zdjęcia specyfikację, cenę i informacje o dostępnym monitorze za 1zł.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Zbliża się okres komunijny, ale na promocje zawsze jest dobry czas. Tak też uważa Komputronik, który do 18 kwietnia tego roku oferuje ciekawą ofertę specjalną, która dostępna jest w jego salonach firmowych. Przychodząc do sklepów, można kupić wybrane produkty w lepszej cenie, ale jedną z najciekawszych opcji, jest możliwość otrzymania monitora za 1 zł. I tutaj oszczędzimy najwięcej, ponieważ mowa o monitorze iiyama ProLite XU2493HS-B5, który wyceniony jest standardowo na 498 złotych.

Ten monitor otrzymamy za 1 zł przy zakupie jednego z zestawów komputerowych w ratach 20 x 0%, więc można powiedzieć, że mamy w ten sposób „pełen komplet”. Co więcej, biorąc sprzęt na raty 0%, rozkładamy płatność na dłuższy okres i nie musimy od razu wykładać całej kwoty. Do tego przydałaby się także myszka oraz klawiatura, ale wybierając się do salonów firmowych, na miejscu będziemy mogli również stać się ich posiadaczami i zapłacimy mniej. Kupując bowiem w salonie myszkę Logitech MX Anywhere 3s oszczędzimy 50 złotych.

Zdjęcie monitora iiyama ProLite XU2493HS-B5 o przekątnej 23.8 cala, IPS, Full HD na stronie sklepu Komputronik z wyświetlonymi szczegółami produktu i ocenami użytkowników.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Warto oczywiście sprawdzić, co oferuje monitor, który pozwoli nam oszczędzić te 500 złotych. Otóż iiyama ProLite XU2493HS-B5 wyposażony jest w matrycę IPS oraz ma przekątną 23,8 cali (rozdzielczość Full HD). Do tego mamy jeszcze tutaj powłokę antyrefleksyjną, szerokie kąty widzenia oraz głośniki (2 x 2 W). Jeżeli szukacie innych sprzętów do grania i pracy, warto sprawdzić nasze zestawienie zestawów komputerowych do 5000 zł.

Prezenty na komunię

Reklama promocyjna z hasłem "O NIEBO LEPIEJ!", informacją o 10 ratach 0% RRSO i chmurami w tle.
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Również do 18 kwietnia tego roku można skorzystać z oferty, gdzie wybierzemy prezent na komunię i nie będziemy musieli od razu płacić za niego całej kwoty. Komputronik przygotował bowiem raty 10 x 0%, więc przy natłoku wydatków będzie to dla nas oszczędność. Tutaj możemy już tak naprawdę przebierać w ofertach do woli. Jeżeli szukamy smartfona, to możemy wybrać Samsung Galaxy S23 5G, a jeżeli interesuje nas laptop, to dobrze sprawdzić ACER Nitro 5, który jest obecnie tańszy o 400 złotych. Do tego korzystając z rat 10 x 0%, zakup takich urządzeń pozwoli nam lepiej zapanować nad budżetem, który w zbliżającym się okresie komunijnym może być wyjątkowo napięte.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Komputronik / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw