Trzy smartfony Samsung ustawione pionowo na stole z rozmytym tłem, gdzie widać sylwetki ludzi.

Rusza nowy sklep ze smartfonami. Otworzył go jeden z polskich operatorów

2 minuty czytania
Komentarze

Grupa Polsat Plus otworzyła sklep ze smartfonami. Znany jest już jego adres internetowy, wiadomo również, jakie telefony są w nim dostępne. Sprawdźcie, co jeszcze wiadomo o tym przedsięwzięciu.

Grupa Polsat Plus i jej sklep ze smartfonami

Trzy smartfony Samsung ustawione obok siebie na błyszczącym blacie, z tylnymi aparatami skierowanymi w stronę obserwatora, na rozmytym tle z ludźmi.
Fot. Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Liberty to m.in. dystrybutor marki Plus. Podmiot ten należy do Grupy Polsat Plus i zyskał nowe logo i identyfikację wizualną, spójną z pozostałymi markami ze wspomnianej grupy. Ruszył też sklep liberty.eu, w którego asortymencie można znaleźć smartfony.

Liberty jest częścią Grupy Polsat Plus – wiodącej grupy medialno–telekomunikacyjnej. Liberty posiada 28 lat doświadczenia w sprzedaży produktów i usług Plusa oraz Polsat Box. Jako wyłączny partner zarządza siecią 824 salonów sprzedaży obydwu marek. W strukturze Liberty Poland znajdują się również dwa Call Center odpowiedzialne za zdalną sprzedaż.

Komunikat Plusa

Sklep jest już dostępny i można w nim składać zamówienia. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na ofertę tego podmiotu, czy innego sprzedawcy, zajrzyjcie do naszych zestawień urządzeń, by wiedzieć, jakiego modelu szukać. Polecamy choćby nasz ranking smartfonów do 1000 zł.

Sklep ze smartfonami Liberty. Asortyment i ceny

sklep ze smartfonami liberty
Fot. liberty.eu / zrzut ekranu

W sklepie Liberty.eu znajduje się blisko 150 modeli telefonów. Najwięcej jest smartfonów od Apple, Samsunga, Xiaomi i Motoroli, ale nie zabrakło także urządzeń takich marek, jak OPPO, Infinix, Nokia oraz Huawei.

W najbliższym czasie oferta sklepu zostanie uzupełniona dodatkowo o tablety, smartwatche, akcesoria i inne urządzenia elektroniczne. Sprzedaż wspiera zespół profesjonalnych i doświadczonych doradców.

Komunikat Plusa

Jeśli chodzi o ceny, to nie odbiegają one znacznie od tych w innych sklepach z elektroniką, przynajmniej w przypadku modeli, które sprawdziliśmy. Czasami Liberty.eu ma nieco lepszą ofertę od konkurencji, czasami jest jednak odwrotnie.

Najlepiej przed zakupem konkretnego modelu porównać ceny i ocenić, który sprzedawca ma najlepszą ofertę.

logo polsat plus
Fot. Plus / materiały prasowe

Źródło: Plus / informacja prasowa, opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw