Ustawienie gamingowe z podświetlonym biurkiem, komputerowym fotelem, klawiaturą, myszą, dwoma głośnikami i monitor z logo firmy na ciemnym tle. Biurko do pracy, ale i do gier
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Wymarzone biurko do pracy i grania w domu? Trwa promocja, dzięki której możesz oszczędzić kilkaset złotych

2 minuty czytania
Komentarze

Gdybym miał jeszcze jeden pokój w mieszkaniu, prawdopodobnie takie biurko do pracy znalazłoby się w moim centrum dowodzenia. Piszę to bez cienia ironii, gdyż bardzo podoba mi się propozycja w postaci Genesis Holm 510 RGB i nie zdziwię się, jeśli wielu z was podejmie decyzję o zakupie. Szczególnie teraz, bo możecie oszczędzić prawie 300 złotych.

Biurko do pracy Genesis Holm 510 RGB – wymiary

Czarny biurko do pracy, ale też i gamingowe Genesis Holm 510 RGB z podświetleniem LED, posiadające uchwyty na napoje i słuchawki oraz wbudowany hub USB.
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Genesis Holm 510 RGB to biurko do pracy o wymiarach 160 × 75 cm i wysokości 75 cm. Choć jest zaprojektowane jako narzędzie dla graczy, myślę, iż polubi się z nim każdy, kto po prostu spędza sporo czasu przy komputerze.

Piszę tu nie tylko o oszczędności 280 złotych względem regularnej ceny, ale też i akcesoriach wbudowanych w biurko do pracy, bo i to podłączamy do prądu tak jak nasz komputer.

Unikalne cechy biurka do pracy od Genesis

Stylowe biurko do pracy z podświetlanym biurkiem, monitorem, klawiaturą, myszą, słuchawkami i głośnikami, w tle fioletowo-czerwone oświetlenie, z lewej fotel gamingowy.
Fot. Genesis / materiały prasowe

Sprzęt ma wbudowaną ładowarkę indukcyjną, dedykowane uchwyty na jedzenie i napoje, czy też dodatkowe złącza USB 3.0 i organizer na przewody. Oczywiście to nie są jedyne zalety podłączenia do prądu. Zyskujemy też – jak nazwa produktu wskazuje – drobne podświetlenie RGB, nadające klimatu naszym rozgrywkom i działaniom w pracy. Do perfekcji brakuje tylko regulacji wysokości, ale w takiej cenie, nie można mieć wszystkiego.

Zdjęcie otwierające: Genesis / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw