Fioletowy napis "PLAY" na tablicy, z fragmentem diabelskiego młyna w tle.
LINKI AFILIACYJNE

Dwa abonamenty w Play w cenie jednego. Operator przedstawił szczegóły

2 minuty czytania
Komentarze

Jeśli macie firmę i interesują was abonamenty w Play w specjalnej cenie, operator przygotował coś, co może was zainteresować. W ramach przedstawionej propozycji nie trzeba płacić za drugi z numerów w ofercie. Zobaczcie, jakie dokładnie są zasady.

Abonamenty w Play dla firm

play smartfon wyświetlający stronę www operatora
Fot. Play / materiały prasowe

Nowa oferta Play jest skierowana do małych oraz średnich firm. Jak informuje operator, dwa abonamenty obejmujące łączność 5G są dostępne za 50 zł miesięcznie po rabatach. Trzeba jednak pamiętać, że to kwota netto, do której dochodzi jeszcze VAT.

Na swojej stronie internetowej Play przedstawia omawianą ofertę jako dwa abonamenty w cenie jednego. Za pierwszy abonament płacimy 50 zł + VAT, a za drugi 0 zł, zatem wspomniane 50 zł to także łączna kwota netto do zapłaty co miesiąc. Przynajmniej w przypadku abonamentu S (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 25 GB internetu). Pozostałe opcje możecie zobaczyć na grafikach poniżej.

Czy oferta ma jakieś ograniczenia? Owszem. Co najmniej jeden z numerów telefonu musi być przenoszony do Play, by promocja z dwoma abonamentami w cenie jednego miała zastosowanie.

Play proponuje również dobranie do umowy smartfonów Samsung Galaxy S23 FE 5G, Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G lub Motorola Edge 40 neo 5G. Zachętą ma być koszt zakupu o 500 zł mniejszy niż w przypadku realizacji transakcji bez umowy abonamentowej.

Oferty dla klientów indywidualnych

Powyższa oferta dotyczy małych i średnich firm. Jeśli jesteście indywidualnymi użytkownikami usług telekomunikacyjnych i zastanawiacie się nad wyborem najlepszej opcji dla siebie, zajrzyjcie do naszego rankingu abonamentów komórkowych. Na naszym portalu znajdziecie też zestawienie najlepszych ofert na kartę.

Jeżeli potrzebujecie nowego telefonu, sprawdźcie nasz ranking smartfonów 2024 oraz zestawienie najlepszych telefonów z klawiaturą. Z naszą pomocą z pewnością wybierzecie odpowiednie urządzenie dla siebie.

Źródło: Play / informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: Play/materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw