Zdjęcie na wyświetlaczu laptopa przedstawia kolorowy portret młodej kobiety z różowymi włosami i biżuterią, z programem do edycji wideo DaVinci Resolve w tle.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

MacBook Pro M3 w promocji aż 700 zł taniej. To obecnie najtańsza oferta na rynku

3 minuty czytania
Komentarze

Wiadomo, że do zakupu drogiego sprzętu nie podchodzi się spontanicznie. Ale jeśli mieliście w planach nabycie komputera Apple, teraz najnowszy MacBook Pro M3 jest w bardzo dużej promocji. Oszczędzimy kilkaset złotych, a taka okazja może się nie powtórzyć.

MacBook Pro z chipem M3

MacBook Pro M3. Zawartość alternatywna: Laptop widziany od góry z otwartym ekranem i widoczną klawiaturą oraz touchpadem.
Fot. Apple / materiały prasowe

Zakup laptopa do pracy czy codziennego użytkowania w domu to nie lada wyzwanie. Obecnie na rynku mamy do wyboru setki modeli, więc nic dziwnego, że proces decyzyjny nie trwa jednego dnia. Są jednak takie oferty, obok których trudno przejść obojętnie. Wtedy w ramach wyjątku warto podjąć decyzję nieco szybciej, bo promocja może bezpowrotnie zniknąć.

MacBook Pro M3 w promocji jest dostępny w konfiguracji z 8 GB pamięcią RAM i pojemnością dysku SSD 512 GB. Choć to najbardziej podstawowe parametry tego modelu, do korzystania na co dzień, jeśli nie mamy w planach przechowywania bardzo dużych plików, w zupełności powinno wystarczyć. Laptop w kolorze srebrnym posiada najnowszy chip M3 z 8‑rdzeniowym CPU, 10‑rdzeniowym GPU i 16‑rdzeniowym systemem Neural Engine. To jedne z jego największych zalet, choć oczywiście nie są jedyne.

Górna część szarego laptopa Apple z widocznym logo firmy.
Fot. Apple / materiały prasowe

Najnowszy MacBook Pro – teraz dużo taniej

W tych modelach MacBooka Pro M3 zastosowano 14-calowy wyświetlacz Liquid Retina XDR z rozdzielczością 3024 × 1964 pikseli, zapewniającą znakomitą jakość obrazu. Wprowadzono też wsparcie dla nowych standardów Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3, co zwiększa szybkość i zasięg połączeń bezprzewodowych. Pod względem wydajności, MacBook Pro z chipem M3 oferuje znaczącą poprawę w porównaniu do poprzednich generacji, zarówno tych opartych na chipach M2, jak i starszych modeli z procesorami Intel.

Odczuć to można przede wszystkim w aplikacjach profesjonalnych do edycji zdjęć czy wideo, gdzie nowe chipy znacząco skracają czas potrzebny na przetwarzanie skomplikowanych zadań.

Laptop z ekranem wyświetlającym abstrakcyjny, ciemny, trójwymiarowy wzór z zaokrąglonymi kształtami na białym tle.
Fot. Apple / materiały prasowe

Warto też zwrócić uwagę na design i jakość wykonania, które są charakterystyczne dla produktów Apple. MacBook Pro M3 zachowuje elegancką, minimalistyczną estetykę, a jednocześnie jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Ekosystem zapewnia użytkownikom MacBooka Pro z chipem M3 doskonałą integrację z innymi urządzeniami tej marki, takimi jak iPhone czy iPad, a także dostęp do szerokiej gamy aplikacji i usług dostosowanych do systemu macOS. Co prawda oprogramowanie nie ma jeszcze Siri po polsku, ale być może Apple nas zaskoczy i zaprezentuje asystenta razem z nową aktualizacją na urządzenia mobilne iOS 18.

Jeśli jednak nie jesteście zdecydowani na ten model, zerknijcie na nasze zestawienie laptop do 4000 zł lub laptop do 3000 zł, aby zobaczyć, na jakie alternatywy można liczyć.

Źródło: oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Apple / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw