Mężczyzna w niebieskiej koszulce sportowej z założonymi rękami, stoi obok logotypu "ERAKULIS" z hasłem "All-in-One Wellness Experience" i słowami "Fitness · Nutrition · Mental Balance" na ciemnozielonym tle.

Cristiano Ronaldo uruchamia aplikację dla aspirujących sportowców. Erakulis może namieszać

2 minuty czytania
Komentarze

Wielcy sportowcy często zakładają lub reklamują swoim nazwiskiem biznesy związane ze zdrowiem czy szeroko pojętym segmentem wellness. Nie inaczej jest z Cristiano Ronaldo, który uruchomił aplikację mobilną dotyczącą kondycji psychicznej, zdrowego odżywiania i fitnessu.

Aplikacja zdrowotna od Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo. Strona internetowa marki ERĄKULIS z mężczyzną wykonującym ćwiczenie fizyczne, informacje o doświadczeniu wellness obejmującym fitness, odżywianie i równowagę psychiczną.
Fot. Erakulis / zrzut ekranu

W dzisiejszych czasach większość społeczeństwa, jak nigdy wcześniej, dba o swoje zdrowie fizyczne oraz kondycję psychiczną. Sporo pomagają w tym różnego rodzaju aplikacje mobilne, które przypominają nam o regularnych ćwiczeniach, trzymaniu diety czy śledzeniu postępów w aktywności fizycznej. Okazuje się, że już wkrótce na rynku „zdrowotnych” aplikacji zadebiutuje sam Cristiano Ronaldo.

Wszystko to za sprawą Erakulis, czyli serwisu skupiającego się przede wszystkim na aspektach zdrowia psychicznego, odżywiania i fitnessu. W aplikacji użytkownicy, którzy wykupią abonament, będą mogli liczyć między innymi na spotkania online z ekspertami w wymienionych wyżej dziedzinach. Co ważne, portugalski piłkarz jest nie tylko twarzą aplikacji, ale również jej założycielem.

Tłumaczenie: Nasz założyciel Cristiano inspiruje do płynnego łączenia sprawności i odżywiania za pośrednictwem naszej potężnej aplikacji! Dołącz już teraz do rewolucji i osiągnij doskonałość.

Wśród podstawowych funkcji znajdziemy dostęp do spersonalizowanych planów treningowych, diet oraz ćwiczeń wpływających na zdrowie psychiczne. W praktyce oznacza to, że nowa aplikacja może stać się konkurencją dla wielu trenerów personalnych oraz podobnych serwisów działających także w Polsce.

Od kiedy można korzystać z Erakulis?

Strona promocyjna aplikacji ERAKULIS® z hasłem „Discover ERAKULIS® — your Fitness, Nutrition and Mental Balance app”, z widocznymi zrzutami ekranu z aplikacji prezentującymi funkcje treningowe, artykuły oraz przepisy.
Fot. zrzut ekranu

Premiera aplikacji została zaplanowana na 3 kwietnia 2024 roku. Wówczas na swoje urządzenia mobilne serwis ściągną zarówno użytkownicy Androida jak i systemów iOS. W ramach promocji startowej osoby zainteresowane zakupem subskrypcji mogą liczyć na 30-dniowy okres próbny oraz zniżkę 50% na kolejny abonament.

Zaznaczmy, że miesięczny dostęp do aplikacji będzie kosztować 4,99 euro. W przeliczeniu na naszą walutę daje to niespełna 22 złote. Użytkownicy mogą liczyć także na roczną subskrypcję, której cena została ustalona na 59,88 euro, czyli 260 złotych.

Źródło: X (dawniej Twitter). Zdjęcie otwierające: Erakulis

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw