iPhone 14 wyświetlający listę aplikacji. Stoi na białym blacie w sąsiedztwie białych doniczek z małymi roślinami
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Oferta ratalna od Komputronika. Dostajesz nawet 300 zł gratis i przez chwilę w ogóle nie płacisz

4 minuty czytania
Komentarze

Warto udać się do salonów Komputronika i na stronę sklepu, gdzie czeka oferta ratalna 30 x 0%. Jeżeli zastanawialiście się nad zakupem sprzętu od Apple, czyli np. iPhone 14, to tym bardziej warto odwiedzić sklepy marki. Dzięki ratom finansowanie naszego zakupu mocno rozciągnie się w czasie, a my będziemy mogli cieszyć się z nowego sprzętu praktycznie od razu. To jednak nie wszystko, na co mogą liczyć osoby odwiedzające salony marki.

Oferta ratalna w salonach Komputronika i na stronie

Oferta ratalna w sklepach marki. Wnętrze sklepu Komputronik z produktami elektronicznymi na półkach, ekspozycyjnymi ekranami i reklamami oraz logotypem firmy nad wejściem.
Fot. Komputronik, materiały prasowe

Zakupy przez internet są wygodne i szybkie, ale czasem naprawdę warto ruszyć się z domu i przejść do sklepu. Szczególnie kiedy zamierzamy kupić sprzęt elektroniczny i chcemy go obejrzeć na żywo. Teraz możemy to zrobić w sklepie, gdzie dodatkowo czeka na nas oferta ratalna 30 x 0%. Rozłożenie płatności na raty to dodatkowy plus w przypadku zakupów na miejscu, ponieważ pracownicy sklepu doradzą i oczywiście przeprowadzą nas przez cały proces.

Tym samym zyskujemy pewność, że wszystko będzie nam dokładnie wyjaśnione. Oczywiście możemy też zamówić sprzęt przez internet, ale żeby skorzystać z oferty, trzeba go odebrać już w placówce sklepu. Ważne jest też to, że nasz zakup będziemy musieli zarejestrować na stronie Voucher Komputronik, gdzie za każde wydane 1000 zł, otrzymamy na kartę podarunkową 100 zł. Oferta obowiązuje do 31.03.2024 r.

Zdjęcie przedstawia czarny smartfon Apple iPhone 14 o pojemności 128 GB widziany z przodu i z tyłu, wyświetlacz włączony z kolorową tapetą, na stronie internetowej sklepu Komputronik z informacjami o produkcie oraz opcjami wyboru pamięci i koloru.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Korzystając z oferty ratalnej, możemy kupić sprzęty od Apple. Nowy iPhone 14 128 GB to jedna z możliwości, a jak dobrze wiemy, taki sprzęt posłuży nam przez całe lata. I nie ma tutaj znaczenia, że to poprzednia generacja smartfona, ponieważ ten będzie wspierany przez Apple jeszcze bardzo długo. Wybierając ofertę ratalną, sprzęt dostaniemy od ręki, a nasz portfel także to odczuje. W tym przypadku możemy skorzystać z oferty 10 x 0%, ale za to dodatkowo dostaniemy 300 złotych na kartę podarunkową do wykorzystania przy następnych zakupach.

Nie tylko Apple na raty

Zegarek sportowy Garmin Fenix 7X Solar w kolorze czarnym na cyfrowym zdjęciu produktowym z wyświetloną godziną 10:10 na tarczy i informacjami o produkcie po prawej stronie.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Jeżeli zastanawiacie się, jaki smartwatch wybrać, warto zainteresować się Garmin Fenix 7X Solar, który ma wbudowany GPS. Dzięki wytrzymałej baterii smartwatch może pracować do 28 dni, a w trybie oszczędzania nawet 90 dni. To zasługa między innymi technologii ładowania solarnego, która wykorzystuje promienie słoneczne. Kupując sprzęt na raty 30 x 0% pierwsza z nich będzie za darmo, a odbierając smartwatcha w sklepie, otrzymamy na kartę podarunkową aż 200 złotych.

W salonach nie zabraknie też do wyboru monitorów. Jednym z nich jest Samsung Odyssey G5 z zakrzywionym ekranem o przekątnej aż 27 cali. Mamy tutaj odświeżanie do 165 Hz, rozdzielczość 2560×1440 pikseli oraz format obrazu 16:9. Taki sprzęt może pasować do zestawów komputerowych do 3000 zł i znacznie poprawić komfort użytkowania całości. Kupując monitor na raty 30 x 0%, jedną ratę będziemy mieć gratis, a dodatkowo otrzymamy na kartę podarunkową 100 złotych na kolejne zakupy.

Laptop Lenovo V15 G3 z ekranem 15,6 cala na stronie sklepu komputronik, otoczony interfejsem użytkownika sklepu z różnymi opcjami konfiguracji sprzętu.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Jeżeli szukamy wydajnego laptopa, to w ofercie ratalnej 30 x 0% (z jedną ratą gratis) możemy kupić teraz Lenovo V15 G3. Mamy tutaj wydajny procesor Intel Core i5, 8 GB RAM i 512 GB na dane. 15,6-calowy wyświetlacz z rozdzielczością Full HD (1920×1080 pikseli) oraz system Widnows 11 Home dopełniają obrazu całości. Odbierając sprzęt w salonie, na kartę podarunkową przyznane nam zostanie aż 200 złotych.

Oferta zakupu na raty, która dostępna jest w salonach marki i na stronie, to dobre rozwiązanie dla tych, którzy szukają dla siebie nowego sprzętu, a chcą rozłożyć płatność w czasie. Jeżeli nie wiecie, gdzie znajdziecie salony Komputronika, to na stronie sklepu możecie sprawdzić ich lokalizację.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw