Różowe róże z bliska na jasnym tle, ofiarowane na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet cię zaskoczył i zapomniałeś? Z pomocą przychodzi AI

4 minuty czytania
Komentarze

Dzień Kobiet potrafi zdziwić każdego zabieganego i zapracowanego faceta. Jest to zrozumiałe, wszak niedawno były Walentynki i wydawać się mogło, że to koniec świąt poświęconym dziewczynom, przynajmniej na jakiś czas. Ten piątkowy wieczór może jednak sprawić, że przy dobrym scenariuszu, komedie romantyczne na Netflix pójdą w ruch. Na szczęście jest jeszcze dość wcześnie. W drodze do kwiaciarni możesz użyć sztucznej inteligencji, która pomoże ci w ułożeniu życzeń.

Jakie życzenia na Dzień Kobiet wygeneruje GPT-4?

Projekt kartki z okazji święta z dużym, złotym sercem w centrum oraz otaczającymi je różowymi i czerwonymi kwiatami i listkami na beżowym tle, z miejscem na tekst poniżej.
ChatGPT 4 przygotował nawet projekt kartki z okazji Dnia Kobiet. Fot. obraz wygenerowany w DALLE-3

Poprosiłem więc ChatGPT 4, żeby wygenerował własne życzenia na dzień kobiet. Możecie się zainspirować, gdy spotkacie najważniejsze damy swojego życia dopiero po południu.

Z okazji Dnia Kobiet, pragnę złożyć wszystkim Paniom serdeczne życzenia. Niech ten wyjątkowy dzień przyniesie Wam wiele radości, uśmiechu i spełnienia marzeń. Życzę, aby każdy dzień był okazją do świętowania Waszej siły, odwagi i niezłomności. Niech otaczają Was ludzie, którzy doceniają Wasze talenty, wspierają w dążeniu do celów i inspirują do poszukiwania nowych ścieżek.

Oby zdrowie, szczęście i harmonia były Waszymi nieodłącznymi towarzyszami. Niech ten dzień będzie pełen miłości, ciepła i momentów, które zostaną w pamięci na długo. Dziękuję za Waszą obecność, za wszystko, co robicie każdego dnia, za siłę, którą wprowadzacie w świat. Świętujcie dzisiaj i każdego dnia, bo jesteście niezwykłe!

ChatGPT 4, odpowiedź na zapytanie „Ułóż własne życzenia z okazji dnia kobiet”

Jak z życzeniami na Dzień Kobiet radzi sobie Google Gemini?

Grafika z napisem "Gemini" w centrum na czarnym tle, z dwiema liniami świetlnymi łączącymi się w punkt i przechodzącymi przez sieć z efektem świetlnym. Gemini częścią MedLM w przyszłości
Fot. Google / materiały prasowe

Nawet jeśli pamięć Was zawiodła i dopiero teraz układacie sobie w głowie życzenia, powyższy przykład od ChatGPT 4 z pewnością będzie świetnym źródłem inspiracji. Sprawdźmy więc, czy Google Gemini podniesie jakieś wątki, których nie udało się poruszyć konkurencji z OpenAI. Jedno co można powiedzieć to fakt, że czatbot firmy z Mountain View zaszalał z konstrukcją życzeń.

Z okazji Dnia Kobiet życzę Wam, Drogie Panie, wszystkiego, co najlepsze!

Niech każdy dzień wypełnia Was radością, miłością i spełnieniem. Niech każdy krok prowadzi Was do realizacji Waszych marzeń. Niech każdy uśmiech rozświetla Wasze twarze i dodaje Wam siły.

Bądźcie silne, niezależne i pewne siebie. Osiągajcie swoje cele i inspirujcie innych. Pokazujcie światu swoją moc i piękno.

Życzę Wam, aby każdy dzień był dla Was świętem kobiecości. Niech każdy gest, słowo i spojrzenie wyraża szacunek i podziw dla Was. Niech każdy mężczyzna w Waszym życiu traktuje Was z troską i miłością.

Wszystkiego najlepszego!

Dodatkowo życzę Wam:

  • Szczypty szaleństwa, aby życie nie było nudne.
  • Odrobiny pecha, aby docenić szczęście.
  • Mnóstwo miłości, aby ogrzewała Wasze serca.
  • Zdrowia, siły i wytrwałości w dążeniu do celu.
  • Przyjaciół, którzy zawsze będą przy Was.
  • Spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych najskrytszych.

Niech ten dzień będzie dla Was wyjątkowy!

Google Gemini Advanced, odpowiedź na zapytanie „Wygeneruj własne życzenia z okazji Dnia Kobiet

Myślę, że jakbym życzył jakiejkolwiek kobiecie pecha, to szybko znalazłbym się w niekomfortowej sytuacji. Są to jednak życzenia bardziej realistyczne, więc można ogłosić remis między ChatGPT, a Google Gemini Advanced. Wygrywają przede wszystkim zapominalscy faceci, którzy w ciągu tygodnia nie zdążyli się przygotować na Dzień Kobiet.

Przeczytaj także: Gry dla par online. Dyskusja na forum.android.com.pl

Tym pozytywnym akcentem chciałbym też zaznaczyć, że w imieniu całej redakcji Android.com.pl, życzę wszystkim paniom wszystkiego najlepszego. Niekończącego się wsparcia bliskich, wytrwałości w dążeniu do celów oraz jak najwięcej chwil wytchnienia, które pozwolą Wam spędzać czas zgodnie z Waszymi preferencjami. Najlepszości!

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw