Laptop gamingowy MSI z ekranem wyświetlającym grafikę AI oraz czarne profesjonalne krzesło dla gracza na tle w odcieniach niebieskiego i fioletu.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Wygodny fotel lub przenośny dysk za 1 zł. Wystartowała świetna promocja na laptopy

3 minuty czytania
Komentarze

Nowa promocja na laptopy w sklepie Komputronik potrwa do 31 marca 2024 roku, gdzie przy zakupie laptopa za 1 zł dobierzemy do niego wygodny fotel gamingowy lub dysk przenośny. To oszczędności sięgająca ponad 600 złotych, jeżeli zdecydujemy się na wybór fotela i ponad 300 złotych w przypadku dysku. Oto, jakie są założenia promocji.

Promocja na laptopy – fotel za 1 zł

Zdjęcie do artykułu nt. promocja na laptopy. Laptop MSI Prestige 16 na stronie sklepu internetowego Komputronik, z opisem specyfikacji technicznej w języku polskim.
Jeden z laptopów biorących udział w promocji.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Od 12 lutego do 31 marca 2024 roku można wziąć udział w promocji, która przy zakupie laptopa, pozwoli nam zaoszczędzić na fotelu lub przenośnym dysku. Wybór tego, co chcielibyśmy otrzymać za 1 złotówkę, zależy od modelu urządzenia, które kupimy, ale wybór jest naprawdę duży. Nie warto odkładać zakupów na później, ponieważ liczba produktów biorących udział w promocji jest ograniczona.

Wybierając naszego nowego laptopa, nie musimy się obawiać, że ten nie sprosta wymaganiom nowych programów czy gier. Można powiedzieć, że wręcz przeciwnie, ponieważ sprzęty biorące udział w promocji mają naprawdę dobrą specyfikację. Wśród urządzeń, za których zakup będziemy mogli odebrać fotel gamingowy Diablo X-Gamer 2.0, znajdziemy m.in. laptopa MSI Prestige 16 AI Studio. Sprzęt wyposażony w procesor Intel Core 7 Ultra, 32 GR RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060. Do tego dochodzi duży, 16-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości WQXGA (2560 x 1600 pikseli). I to tylko jeden z laptopów, który daje nam możliwość otrzymania fotela za złotówkę.

Czarny fotel gamingowy z czerwonymi detalami, regulowanymi podłokietnikami i kółkami, na białym tle.
Fotel biorący udział w promocji.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Warto to rozważyć, ponieważ fotel Diablo X-Gamer (cena bez promocji 673,76 zł) wykorzystuje przewiewną, materiałową tapicerkę EcoFiber, która ma zapewniać doskonałą cyrkulację powietrza, a do tego zabezpieczać nas przed przegrzaniem. Podłokietniki pokryte zostały miękką pianką, a kauczukowe kółka z pewnością nie porysują nam podłogi.

Promocja na laptopy – przenośny dysk za 1 zł

Zdjęcie przenośnego dysku SSD marki SanDisk o pojemności 1TB z czarną obudową i pomarańczowym paskiem, prezentowane na stronie sklepu Komputronik.
Dysk biorący udział w promocji.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Jeżeli jednak nie interesuje nas fotel, to możemy otrzymać przenośny dysk SanDisk SSD 1 TB o szybkości odczytu 800 MB/s za złotówkę (cena bez promocji 369,99 zł). Wybór laptopów, które pozwolą nam oszczędzić, jest naprawdę duży. Wśród nich znajdziemy, chociażby HP Spectre x360 z procesorem Intel Core Ultra 7 i 16 GB RAM, którego ekran możemy obrócić niemal o 360 stopni.

Możemy wybrać także mocnego, laptopa gamingowego ASUS ROG Strix SCAR z 16-calowym wyświetlaczem, procesorem Intel Core i9, 32 GB RAM oraz kartą NVIDIA GeForce RTX 4080.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające:

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw