Laptop z klawiaturą podświetlaną czerwonymi i zielonymi światłami LED z nałożonym na niego kłódkiem, tworząc efekt światłowodowy i zapewniając bezpieczeństwo w sieci.
LOKOWANIE PRODUKTU: SURFSHARK

Popraw swoje bezpieczeństwo w sieci. Specjalna oferta pozwala korzystać z narzędzia za darmo

3 minuty czytania
Komentarze

O bezpieczeństwo w sieci należy dbać nieustannie, nawet jeśli myślimy, że standardowe aplikacje nam wystarczą. Producenci zaawansowanego oprogramowania znają jednak naszą nieufność, dlatego pozwalają nam wypróbować ten konkretny produkt przez 30 dni pod gwarancją zwrotu pieniędzy. Pokazujemy Wam też specjalną ofertę, dzięki której skorzystacie z usługi bezpłatnie przez 2 miesiące.

Zwiększamy bezpieczeństwo w sieci inwestując w SurfShark

Mężczyzna pracujący na laptopie z Surfshark VPN zwiększył swoje bezpieczeństwo w sieci
Fot. Dan Nelson / Unsplash

Dzień Bezpiecznego Internetu (6 lutego 2024 r.) to idealna okazja, by pochylić się nad jednym z najkorzystniejszych, kompleksowych pakietów zapewniających bezpieczeństwo w sieci. SurfShark to nie tylko znana usługa VPN, ale również zestaw narzędzi pozwalających chronić nie tylko komputer przed wirusami, ale też i nasze dane wrażliwe przed kradzieżami.

Bezpieczeństwo w sieci z SurfShark ma taką zaletę, że jest to inwestycja w pełni pozbawiona ryzyka. Niezależnie od tego, na jaki pakiet się zdecydujecie, macie 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeżeli więc coś Wam w tym czasie się nie spodoba, niezwłocznie wysyłacie e-mail na adres [email protected]. Pisać możecie po polsku — Surfshark świadczy usługi globalnie, więc dział pomocy przyjmuje także zgłoszenia w języku polskim.

Jakie funkcje zawiera pełna subskrypcja SurfShark One?

Reka trzymająca złoty puchar za bezpieczeństwo w sieci na tle z graficznymi elementami symbolizującymi połączenie i bezpieczeństwo, w tym napis "Connected and safe".
Fot. SurfShark / mat. prasowe

Nie przedłużając, spójrzmy na pełny zestaw funkcji oferowanych przez subskrypcję SurfShark One, oprócz dostępu do prostego VPN. Tak się składa, że miałem okazję sprawdzić SurfShark w praktyce i to solidna usługa, choć jak zawsze, bez zastrzeżeń się nie obyło. Z usługi można korzystać nie tylko na komputerach, ale też na smartfonach lub tabletach, których ranking stale aktualizujemy.

  • Alert — powiadomienia w czasie rzeczywistym o wyciekach danych osobowych (monitoring adresów e-mail i kart kredytowych, skanowanie bazy danych naruszeń, powiadomienia o wycieku danych osobowych,
  • Antivirus — skanowanie plików podczas pobierania i używania, planowanie skanów, całodobowa ochrona przed zagrożeniami,
  • Search — wyniki wyszukiwania bez reklam, bez śledzenia i przechowywania danych, wyniki specyficzne dla naszego kraju (ważne, gdy korzystamy z VPN),
  • Alternative ID — anonimowe przeglądanie internetu, ukrywanie adresu e-mail.

Jak zgarnąć 2 miesiące subskrypcji SurfShark One za darmo?

Osoba trzyma w ręce telefon z odpalonym Surfshark VPN inny kraj, w tle laptop, także z Surfshark VPN
Fot. Dan Nelson / Unsplash

Klikając powyższy przycisk możecie zapewnić sobie dodatkowe 2 miesiące usługi SurfShark One za darmo. To jest, jeśli zdecydujecie się na zakup 26-miesięcznej subskrypcji (24 miesiące + 2 za darmo), kosztującej łącznie 473,30 złotych. Alternatywnie możecie też skorzystać z samego SurfShark VPN, które w subskrypcji na 26 miesięcy (24 miesiące + 2 za darmo) wyniesie Was 281,10 złotych.

Na koniec ponownie dodam, że opłata nie jest przez 30 dni wiążąca. Jeżeli cokolwiek Wam się nie spodoba, piszecie maila na [email protected] i firma bez problemu zwróci Wam pieniądze. O bezpieczeństwo w sieci warto jednak dbać, dlatego zachęcam do jak największej mobilizacji i wypróbowania usługi.

Zdjęcie otwierające: FlyD / Unsplash

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: SurfShark