smartfon trzymany w dłoni, rozmazane tło
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Komputronik uruchamia akcję „Lecimy z cenami”. Elektronika nawet o 70% taniej

2 minuty czytania
Komentarze

W internetowym sklepie Komputronik trwa akcja „Lecimy z cenami”. W ramach potężnych promocji kupicie wybrane sprzęty elektroniczne nawet o 70% taniej. Co ważne rabaty dotyczą wielu kategorii – od telewizorów, przez laptopy, aż po klocki LEGO!

Lecimy z cenami – trwa kolejna akcja promocyjna Komputronika

Strona internetowa sklepu Komputronik z hasłem promocyjnym "LECIMY Z CENAMI" i grafiką przedstawiającą elektronikę użytkową oraz rabatem "70% TANIEJ". Na dole znajduje się menu z kategoriami produktów.
Komputronik / screenshot ze strony internetowej

Jeśli w nowym roku chcielibyście wyposażyć się w nowe słuchawki, smartwatche, telewizory, konsole, laptopy czy też smartfony – mamy świetną wiadomość. W internetowym sklepie Komputronika trwa bowiem akcja „Lecimy z cenami”, która obowiązuje do 14 stycznia lub do wyczerpania zapasów licznych produktów w obniżonych cenach.

Wśród najciekawszych sprzętów objętych rabatami znajdziemy laptopa biurowego Lenovo Ideapad Slim 3-15, wytrzymały smartfon myPhone Hammer Energy X czy też 27-calowy monitor gamingowy Lenovo Y27f-30. Naturalnie urządzeń tańszych nawet o 70% jest znacznie więcej, dlatego w zależności od waszych potrzeb – warto przejrzeć zakładkę z przecenionymi produktami.

Zobacz też: Play święci tryumfy, Plus złapał zadyszkę. Przenoszenie numerów jasno wskazują na preferencje Polaków

W przypadku tej promocji Komputronika najciekawsza jest zdecydowanie obszerna tematyka. W końcu rzadko kiedy zdarza się, że sklepy z elektroniką decydują się na obniżkę cen w niemalże wszystkich kategoriach. Podkreślmy jednak, że akcja „Lecimy z cenami” trwa do 14 stycznia, więc jeśli chcecie dokonać zakupu, warto się pospieszyć.

Z kolei osoby, które do zakupów potrzebują dłuższej analizy, odsyłam do naszego rankingu telewizorów 55-calowych. W tekście znajdziecie szczegółową analizę oraz przydające się w trakcie porównywania ofert porady.

Źródło: Lecimy z cenami. Zdjęcie otwierające: Jae Park / Unsplash

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik