iPhone SE

iPhone SE z 256 GB na mocnej promocji. Nie czekaj i dołącz do szczęśliwych fanów Apple

2 minuty czytania
Komentarze

Nie trzeba wydawać fortuny, żeby dołączyć do grona szczęśliwych użytkowników smartfonów Apple. Pokazuje to iPhone SE z 256 GB pamięci, telefon, który został przeceniony poniżej 3000 złotych z okazji trwającego jeszcze Black Friday 2023. Choć jest to oczywiście budżetowy model, ma on sporo zalet względem flagowych, numerowanych urządzeń od firmy z Cupertino.

iPhone SE z 256 GB — najważniejsze szczegóły na temat promocji

Apple iPhone SE 2020 Fot Apple
Fot. Apple

Przede wszystkim, iPhone SE jest smartfonem kompaktowym, mającym ekran o przekątnej 4,7″. To ogromna rzadkość, ale też i zaleta dla osób niechcących nosić wielkich urządzeń z przekątnymi powyżej 6 cali. Oprócz tego, iPhone SE napędza procesor Apple A15 Bionic (oryginalnie zamieszczony w iPhone 13) oraz 4 GB pamięci RAM. Niewiele, lecz wystarczająco tyle, by współpracować z najnowszym iOS 17.

Sporą zaletą smartfona jest też aparat pozwalający nagrywać filmy w 4K (do 60 FPS), a także obsługa standardów 5G i NFC. Telefon zabezpieczamy przez użycie czytnika linii papilarnych (Touch ID) Rozczarowywać może jedynie wejście Lightning i maksymalna moc ładowania, jedynie 20 W. Cóż, nowoczesne Apple pod naciskami Unii Europejskiej jest bardziej przychylne wejściom USB-C.

Planując wejście w ekosystem Apple, zakup tego smartfona nie jest najgorszym wyborem. Dostajemy solidną pamięć 256 GB, pełnię kompatybilności z iOS 17 oraz podzespoły zbliżające się wydajnością do iPhone 13 w mniejszym, kompaktowym wymiarze. Za 2799 złotych jest to kusząca propozycja.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.