Wywieszka z logo operaotra Plus na ścianie budynku.
LINKI AFILIACYJNE

Plus uruchamia subskrypcję w ofercie na kartę. W prezencie dostaniesz Disney+ za darmo

2 minuty czytania
Komentarze

Plus ogłosił uruchomienie oferty subskrypcyjnej. W przeciwieństwie do tego, co znamy choćby z Orange Flex i Heyah 01, nie jest to całkowicie osobna propozycja, a bardziej coś jak dotychczasowa oferta na kartę zielonego operatora, tyle że z doładowaniami cyklicznymi.

Plus i subskrypcja w ofercie na kartę

Plus przygotował propozycję, która jest adresowana do użytkowników oferty na kartę. Jej celem jest to, by dana osoba nie musiała pamiętać o doładowaniach konta. Zamiast tego odpowiednia kwota jest co miesiąc pobierana z karty płatniczej, a wszystkim zarządzamy przez aplikację mobilną.

plus subskrypcja cennik

Oferta subskrypcyjna Plusa jest bardzo zbliżona do zwykłej oferty na kartę. Do wyboru mamy trzy pakiety:

  • Subskrypcja w promocyjnej cenie za 45 zł/mies. (od 7.11.23 cena wzrasta do 55 zł) obejmuje: 45 GB pakietu internetu mobilnego, a także rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu i dostęp do serwisu Disney+ za darmo. Użytkownicy wybierający tę opcję, mogą skorzystać z Tidal w prezencie na rok. Dostępne jest też do 2000 GB na lata.
  • Subskrypcja za 35 zł/mies. obejmuje: 40 GB pakietu internetowego, a także rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu oraz Tidal w prezencie na rok. W ramach tego pakietu można otrzymać 1500 GB na lata.
  • Subskrypcja za 30 zł/mies. obejmuje: 30 GB pakietu internetu mobilnego, rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, a także Tidal w prezencie na rok. Użytkownicy, którzy zdecydują się na ten pakiet, mogą dostać 1500 GB na lata.

W każdym pakiecie niewykorzystane GB nie przepadają, można je wykorzystać tak długo jak jest włączona subskrypcja.

– wyjaśnia Plus.

Jak włączyć subskrypcję w ofercie Plus na kartę?

Żeby móc korzystać ze subskrypcji w Plusie na kartę, należy posiadać aktywny numer i wykonać następujące kroki:

  • Pobrać aplikację iPlus i zarejestrować konto lub zalogować się do konta plus.pl
  • Wybrać pakiet w zakładce subskrypcje
  • Podpiąć kartę płatniczą

Usługa subskrypcji w Plusie daje dostęp do wszystkich korzyści oferty na kartę. W dowolnym momencie można zasilić konto, włączyć dodatkowe usługi i promocje oraz korzystać z subskrypcji bez konieczności pamiętania o doładowaniu.

– informuje Plus.

Jeśli zastanawiacie się, jakiego operatora wybrać, zajrzyjcie do naszych rankingów ofert na kartę oraz abonamentów. Mamy też zestawienia najlepszych propozycji jeśli chodzi o internet mobilny i internet na kartę.

źródło: informacja prasowa, zdjęcie główne: Despotiphotos/Robson90

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.