wentylatory
LINKI AFILIACYJNE

Rynek wentylatorów rośnie w siłę. Przyczyna jest taka, jak sądzicie

2 minuty czytania
Komentarze

Czy wiedzieliście, że rynek wentylatorów był warty 11,1 mld dolarów? Ja też nie, a jego wartość będzie tylko rosnąć. Eksperci szacują, że w ciągu najbliższych 10 lat to będzie już 16,9 mld dolarów, co pozwala mówić o 52% wzrostu. Na świecie robi się tylko coraz cieplej, a to oznacza, że potrzebujemy jeszcze lepszych urządzeń. Jednym z nich będzie Cecotec EnergySilence 9900, hiszpański reprezentant tej intrygującej branży.

Jakie możliwości ma hiszpański wentylator marki Cecotec?

wentylator
fot. Cecotec

Cecotec EnergySilence 9900 to wentylator, który posiada aż 9 poziomów mocy, osobną funkcję turbo oraz regulację nawiewu. Jak widzicie powyżej, to nie jest też typowa wiatrakowa konstrukcja, do której przyzwyczaiły nas znacznie tańsze urządzenia. Jego waga wynosi 2,57 kg, a wysokość 97 cm. Średnica i szerokość to z kolei 21 cm.

Eliminacja łopatek ma na celu przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa. Wcale się nie dziwię. Często, gdy widzę niezabezpieczone wentylatory zawieszone nad sufitem, sama myśl o przypadkowym rozcięciu dowolnej części ciała jest przerażająca. A co ciekawe, to ta kategoria urządzeń stanowi największą w segmencie wentylatorów.

Oprócz tego, urządzenie ma również wbudowany dedykowany tryb nocny oraz wyłącznik czasowy, pozwalający na maksymalne ustawienie działania do ośmiu godzin. W zestawie jest również dołączony pilot, dzięki któremu nie trzeba wstawać do pokrętła ze stanowiska pracy lub fotela.

Warto na koniec dodać, że Cecotec EnergySilence 9900 jest już dostępny w sprzedaży także w Polsce. Urządzenie zostało wycenione na 749,99 złotych. Tanio nie jest, ale trzeba przyznać, że gadżet i prezentuje się nowocześnie, i oferuje dość sporo funkcji jak na — wydawać się mogło — prosty gadżet.

zdjęcie główne: Cecotec

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw