LINKI AFILIACYJNE

Oto nowy Huawei MatePad i FreeBuds SE 2 – zestaw do zadań specjalnych, a na dodatek w dużej promocji

4 minuty czytania
Komentarze

Najnowszy wielozadaniowy tablet z dużym wyświetlaczem – Huawei MatePad 11.5″ w połączeniu z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds SE 2 to para, z którą możesz naprawdę wiele. Na uczelni, w szkole, biurze czy w podróży – długi czas pracy baterii i wygodne rozwiązania sprawdzą się zarówno podczas nauki czy w pracy, jak i do przeglądania internetu i oglądania seriali.

Tablet Huawei MatePad 11.5″ – funkcjonalny jak laptop

fot. mp Huawei

Najnowsze propozycje od Huawei to urządzenia dobre zarówno osobno, jak i w komplecie. Duży tablet Huawei MatePad 11.5″, który powstał z myślą o osobach poszukujących sprzętu, na którym mogą pracować lub uczyć się równie wygodnie i efektywnie, jak na laptopie. Zamiast w podróży czy na łóżku korzystać z komputera, wystarczy nam jedynie tablet z innowacyjną bezprzewodową klawiaturą Huawei Smart Keyboard, którą można używać razem z etui, jak w przypadku notebooka, lub odłączoną od etui, np. siedząc z nią na kanapie, a samo urządzenie kładąc na stole.

Do dyspozycji mamy ekran o przekątnej 11,5 cala z rozdzielczością 2200 x 1440 i wysoką częstotliwością odświeżania do 120 Hz. Sprzęt został tak zaprojektowany, aby być jak najbardziej poręczny – grubość to 6,85 mm, a waga niecałe pół kilo – 499 g. Płynną i wygodną pracę zapewnia zestaw oparty na wydajnym układzie Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 wraz z 6 GB lub 8 GB pamięci operacyjnej oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli chodzi o czas korzystania bez przez konieczności ładowania, producent podaje, że bateria o pojemności aż 7700 mAh pozwala na 37 dni działania w trybie czuwania. Nie wiemy, jak przekłada się to na korzystanie z tego modelu w praktyce.

Aby w pełni korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje tablet, warto zajrzeć do HUAWEI AppGallery – oficjalnego sklepu z aplikacjami. Sprzęt oferuje także m.in. możliwość korzystania z aplikacji biurowych WPS Office w wersji na PC, a dostępne są takie funkcje, jak App Multiplier i Multi Window, pozwalają wyświetlać różne aplikacje jako pływające okna lub zmultiplikować okno jednej aplikacji, co jest bardzo wygodne do pracy lub wyszukiwania informacji w sieci.

Słuchawki HUAWEI FreeBuds SE 2 – lekkość noszenia

fot. Huawei

Bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds SE 2 wyróżniają się pojemną baterią, która pozwala nawet na 40 godzin słuchania muzyki. Użytkownicy na pewno docenią fakt, że są one lekkie i wygodne w noszeniu, a także posiadają funkcję obsługi dotykiem i wyposażone są w czujniki ruchu i wibracji. Dwukrotne dotknięcie wstrzymuje lub wznawia odtwarzanie oraz odebrać i zakończyć połączenie. Ustawienia i komendy możemy modyfikować, zarówno dla prawej, jak i lewej słuchawki.

Huawei FreeBuds SE 2 sprawdzą się zarówno podczas pracy, słuchania muzyki dla relaksu czy podczas treningu, także w mniej sprzyjających warunkach pogodowych, ponieważ są odporne na kurz oraz zachlapania (zgodnie z normą IP54).

I teraz to, co przede wszystkim interesuje użytkowników słuchawek bezprzewodowych – praca baterii i czas ładowania. Według producenta wystarczy 10 min w etui, żeby móc słuchać muzyki nawet przez 3 godziny. Akumulator zawarty w etui ma pojemność 510 mAh, co daje czasy pracy słuchawek, bez zewnętrznego źródła zasilania, do 40 godzin słuchania muzyki i 24 godzin rozmów. Etui ładuje się do pełna w 110 minut (czyli prawie 2 godziny), a same słuchawki potrzebują na to około godziny. Trójkanałowy system audio i 10-milimetrowych przetworniki zapewniają mocne basy i wyważone brzmienie.

Promocja – słuchawki do tabletu za złotówkę!

Fot. Huawei

Teraz kupicie oba sprzęty w bardzo dobrej promocji – wystarczy kupić tablet Huawei MatePad 11,5” WiFi 128 GB szary z klawiaturą i dobrać słuchawki Huawei Freebuds SE białe za 1 zł!

Promocja obowiązuje do 29.08.2023 r. lub do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami koszykowymi. Sam tablet też można kupić obecnie taniej o 200 zł. Tak będą wyglądały ceny już po okresie promocyjnym.

  • Huawei MatePad 11,5” – cena 1699 zł
  • Huawei FreeBuds SE 2 – cena 199 zł

Źródło: HUAWEI informacja prasowa

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw