Inteligentny zegarek z analogową tarczą na nadgarstku, wyświetlający datę, temperaturę i stoper.
LINKI AFILIACYJNE

Apple Watch Series 9 nadchodzi. Szykujcie się na istotną zmianę

2 minuty czytania
Komentarze

Coraz mniej czasu pozostało do premiery zegarka Apple Watch Series 9. Powinien on zostać zaprezentowany wraz z iPhone’ami 15, a więc najprawdopodobniej stanie się to już we wrześniu. Obecnie dostępne informacje wskazują, że smartwatch będzie mógł pochwalić się naprawdę dobrą wydajnością.

Apple Watch Series 9 i wzrost wydajności

Oczekiwania są takie, że jeszcze tej jesieni będzie można kupić Apple Watch Series 9. Urządzenie ma zaoferować użytkownikom przede wszystkim lepszą wydajność. Umożliwi to nowy chip S9. Jak twierdzi Mark Gurman przygotowujący biuletyn Power On dla Bloomberga, po raz pierwszy od serii 6. Apple uwzględni duży wzrost szybkości układu.

Apple Watch Series 9 ma pojawić się w wariantach 41 oraz 45 mm. Planowana jest również druga generacja zegarka Apple Watch Ultra. Ten powinien pojawić się w nowym kolorze, z tytanową, ciemnoszarą ramką. Firma z nadgryzionym jabłkiem brała pod uwagę to rozwiązanie już w zeszłym roku, jednak ostatecznie omawiana koncepcja nie przełożyła się na rzeczywistość.

Pozostaje jeszcze kwestia modelu Apple Watch SE 3. Na jego premierę w najbliższym czasie nie ma co liczyć, ponieważ producent chce trzymać się wydawania zegarka co dwa lata. Omawiany smartwatch powinien więc ujrzeć światło dzienne w 2024 roku.

Na naszym portalu znajdziecie więcej informacji o nadchodzących premierach od Apple. Polecamy też nasze rankingi smartfonów, m.in. zestawienie telefonów do 1000 zł.

źródło: appleinsider, tablety.pl/Apple Hub, zdjęcie główne: MarvelousCat/Pixabay

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw