Samsung chce, abyście przeszli na stronę Folda. Poznaliśmy datę Galaxy Unpacked

1 minuta czytania
Komentarze

Wielkimi krokami zbliża się dzień, kiedy oficjalnie poznamy najnowsze składane telefony Samsunga. Za niecałe 3 tygodnie, dokładnie 26 lipca o godzinie 13.00, możecie oglądać transmisję na żywo, podczas której zadebiutują, jak się spodziewamy, Galaxy Z Fold5 i Galaxy Z Flip5. kto wie, może Samsung odświeży też linię high-endowych tabletów Galaxy Tab S lub pokaże nowego smartwatcha? Wszak w 2022 roku razem z nowym Foldem i Flipem pojawił się Galaxy Watch 5 i słuchawki Galaxy Buds2 Pro…

samsung galaxy unpack 2023

Tegoroczne Galaxy Unpacked odbędzie się w środę 26 lipca, w Seulu w Korei. Jak informuje producent: po raz pierwszy prezentujemy nowości Galaxy w miejscu, gdzie tradycyjna kultura i futurystyczne wizje przenikają się, inspirując globalne trendy i przełomowe innowacje.

Zegar odliczający czas do Samsung Galaxy Unpacked znajduje się na stronie producenta.

Gdzie oglądać Samsung Galaxy Unpacked 2023?

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie Samsung.com, Samsung Newsroom oraz  oficjalnym kanale firmy Samsung na YouTube o godzinie 13:00.

Źródło: Samsung

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw