LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Huawei Watch 4 już dostępny. Kupujesz smartwatch, słuchawki bezprzewodowe dostajesz za 1 zł

1 minuta czytania
Komentarze

Smartwatche Huawei Watch 4 są już dostępne w Polsce. Na osoby, które zdecydują się kupić któryś z zegarków z tej serii już teraz, czeka dodatkowy bonus. Chodzi o bezprzewodowe słuchawki, za które trzeba zapłacić tylko złotówkę.

Smartwatche Huawei Watch 4. Oto ich ceny

O smartwatchach Huawei Watch 4 pisaliśmy już na łamach naszego portalu. Charakteryzują się one m.in. wodoszczelnością, wbudowanym GPS-em oraz obsługą standardu eSIM. Zegarki oferują funkcje związane ze zdrowiem, takie jak monitorowanie tętna, natlenienia krwi SpO2, stresu, jakości snu, EKG, wykrywanie sztywności tętnic, pomiar temperatury skóry i jakości oddechu. Obsługują też liczne dyscypliny sportowe.

Najtańszy z całej serii jest Huawei Watch 4 Active, który kosztuje 1899 zł. Za wariant Pro trzeba zapłacić 2399 zł (dostępny jest też Pro Classic ze skórzanym paskiem). Huawei Watch 4 Pro Elite z tytanową bransoletą został z kolei wyceniony na 2799 zł.

W początkowym okresie sprzedaży nowych zegarków można skorzystać z promocji, która pozwala trochę zaoszczędzić. Ceny samych smartwatchy pozostają wprawdzie bez zmian, ale dopłacając zaledwie złotówkę dostaniemy bezprzewodowe słuchawki Freebuds 5i, które normalnie kosztują w Polsce ok. 400 zł.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw