LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Narzekasz na słaby internet? To urządzenie może ci pomóc – a do tego jest właśnie na promocji

2 minuty czytania
Komentarze

Wiele osób narzeka na słaby internet, który uniemożliwia im komfortowe korzystanie z komputera w domu. Problemy z internetem mogą mieć różne przyczyny. W niektórych przypadkach powinna pomóc zewnętrzna karta sieciowa. Jedna z nich – jest właśnie na promocji, ale liczba sztuk jest ograniczona.

Słaby internet? Zewnętrzna karta sieciowa może pomóc

Słabo działający internet może być skutkiem zaniedbań po stronie operatora lub też kiepskiego zasięgu, jaki dany telekom ma w naszej lokalizacji (w przypadku, gdy korzystamy z internetu mobilnego jako domowego, a nie mamy np. światłowodu). Jednak nawet jeśli po stronie dostawcy usługi wszystko jest w porządku i płacimy za internet cechujący się dobrą prędkością oraz stabilnością połączenia, niewiele z tego wyniknie w sytuacji, gdy nasz komputer ma kartę sieciową ze słabą transmisją danych.

karta sieciowa zyxel

Oczywiście nie musimy od razu zmieniać komputera. W opisywanej sytuacji powinna pomóc zewnętrzna karta sieciowa. Jest ona bardzo prosta w użytkowaniu, ponieważ można ją podłączyć do portu USB w komputerze. Aktualnie w promocyjnej cenie w jednym z popularnych sklepów z elektroniką dostępny jest model Zyxel NWD7605-EU0101F. Jest on kompatybilny zarówno z komputerami z Windowsem jak i Linuxi jak na swoją cenę charakteryzuje się dobrą specyfikacją.

Specyfikacja zewnętrznej karty sieciowej Zyxel NWD7605-EU0101F:

  • Interfejs: USB 3.0
  • Standard: Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax)
  • Maksymalna szybkość transmisji danych: 1774 Mbps (1200 + 574)
  • Częstotliwość: 2.4 GHz, 5 GHz
  • Szyfrowanie: WPA/WPA2/WPA3
  • Obsługiwane systemy: Windows (7, 8, 10), Linux
  • Wymiary i waga: 30 x 15 x 95 mm, 28 g

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik