LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Jaki smartwatch do 600 zł? Najlepsze propozycje, co warto wybrać

Zaktualizowano
Inteligentny zegarek z brązowym paskiem i okrągłą tarczą pokazującą kosmiczny wzór na cyferblacie, datę, czas i puls użytkownika.

Amazfit GTR 3 Pro

Jednocześnie elegancki i posiadający szereg cech dla sportowców


Inteligentna bransoleta fitness w kolorze szarym z kolorowym wyświetlaczem pokazującym czas, pasek postępu aktywności, tętno i datę.

Fitbit Charge 5

Jeden z najtańszych zegarków, który oferuje płatności Fitbit Pay.


Garett Kids Sun Pro 4G

Kolorowy model spodoba się dzieciom i ułatwi rodzicom pilnowanie pociechy.


Smartwatch do 600 zł – czego można się spodziewać?

Trzy inteligentne zegarki z różnymi paskami i wyświetlaczami, pokazujące różne funkcje i aplikacje.
Fot. Fitbit, materiały prasowe

Smartwatch do 600 zł nie różni się mocno od modeli do pięciu stówek, ale w polecanych urządzeniach dostrzec można kilka unikalnych cech. Większość zegarków w tym przedziale cenowym zmierzy puls, saturację krwi, przeanalizuje sen i zarejestruje uprawiany sport. Nie jest więc tak, że smartwatche w tym segmencie cenowym nie oferują zbyt dużo. Wystarczy odrobinę poszukać, a można trafić na prawdziwe perełki.

Zdecydowaną większość modeli wyposażono w ostre i nasycone wyświetlacze AMOLED, które cechują się dobrą widocznością w słońcu. Niektóre zaoferują podwyższoną wytrzymałość, a inne elegancką i minimalistyczną konstrukcję. Ponadto jedna propozycja umożliwia płatność zbliżeniową. Jak więc smartwatch do 600 zł wybrać?

Amatfit GTR 3 Pro

Inteligentny zegarek z brązowym paskiem i okrągłą tarczą pokazującą kosmiczny wzór na cyferblacie, datę, czas i puls użytkownika.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Coś dla miłośników bardziej klasycznego wyglądu, który na dodatek podkreślany jest przez pasek z brązowej skóry. Innymi słowy, ten smartwatch do 600 zł będzie pasował niemal do każdego ubioru. Wersja w czerni lekko przekracza założony budżet, ale i tak warto się tym sprzętem zainteresować. To jednak też sprzęt dla osób aktywnie ćwiczących. Mamy tutaj moduł GPS, więc dla biegaczy to dobre rozwiązanie, jeżeli nie chcą zabierać ze sobą na trening smartfona. Urządzenie na jednym ładowaniu wytrzyma nawet do 12 dni i na jego pokładzie znajdziemy pomiar pokonanego dystansu, wskaźnik aktywności czy w końcu oprogramowanie pozwalające monitorować jakość snu oraz SpO2. Nie zabrakło również wodoszczelności (do 5 ATM).

Amazfit GTR Mini

Inteligentny zegarek z czarnym paskiem i zaokrągloną, dotykową tarczą wyświetlającą klasyczny cyferblat z wskazówkami oraz dodatkowymi informacjami takimi jak ilość kroków i tętno. Zdjęcie do artykułu pt. smartwatch do 600 zł
Fot. Amazfit / materiały prasowe

Amazfit GTR Mini to urządzenie, które może być odpowiednie dla tych szukających prostszych i bardziej stylowych form. Smartwatch może się podobać także ze względu na minimalistyczny, elegancki design. 120 trybów sportowych, odporność 5 ATM czy w końcu precyzyjne czujniki do pomiaru stanu naszego zdrowia. Jako smartwatch do 600 zł sprawdzi się bardzo dobrze.

Huawei Watch Fit 2 Active

Inteligentny zegarek w kolorze różowozłotym z wyświetlaczem pokazującym czas, datę, spalone kalorie i liczbę kroków na białym tle.
Fot. Huawei / materiały prasowe

Zegarek swoim kształtem przypomina smartbanda, ale Huawei wyposażył model Watch Fit 2 Active w smartwatchowe dobrodziejstwa. W konstrukcji znaleźć można GPS, pulsometr czy pomiar saturacji a obudowa jest szczelna, co potwierdza certyfikat 5 ATM. Zegarek jest smukły i lekki, waży jedynie 26 gramów. Jest to więc model idealny na mniejsze nadgarstki. W obudowie zmieścił się 1.7-calowy wyświetlacz AMOLED o wysokiej rozdzielczości. Miłośnicy sportów docenią 97 trybów sportowych. Czas działania odstaje od wyżej polecanych konstrukcji, ale 10 dni pracy powinno być wystarczające dla większości użytkowników. Ważną informacją jest także to, że smartwatch posiada teraz też głośnik. Oznacza to, że możemy spokojnie prowadzić przez niego rozmowy, co jest dla wielu osób bardzo istotną funkcją przy wyborze smartwatcha.

Fitbit Charge 5

Inteligentna bransoleta fitness w kolorze szarym z kolorowym wyświetlaczem pokazującym czas, pasek postępu aktywności, tętno i datę.
Fot. Fitbit / materiały prasowe

Fitbit Charge 5 trochę różni się od wcześniejszych propozycji. Sprzęt za to wyposażono w NFC i Fitbit Pay. Płatności Fitbit obsługuje wiele polskich banków, a sprawdzić je można stronie producenta, więc mamy tutaj możliwość płacenia zegarkiem bez konieczności sięgania po portfel. Mamy tutaj także wbudowany moduł GPS i choć wyświetlacz nie jest największy (1,04 cala), to spokojnie odczytamy na nim najważniejsze informacje. Na jednym ładowaniu urządzenie wytrzyma do tygodnia i oczywiście wyposażone jest w szereg treningów, które pozwolą nam zachować odpowiednią formę. Dodajmy również, że Fitbit Charge 5 jest wodoodporny (5 ATM). Taki smartwatch do 600 zł powinien więc spełnić wymagania większości użytkowników.

Garett Kids Sun Pro 4G

Inteligentny zegarek z kolorowym paskiem w odcieniach niebieskiego i turkusu oraz wyświetlaczem pokazującym tęczowe wskazówki zegara i postać kaczuszki, otoczonym czarną obudową.
Fot. Garett / materiały prasowe

Garett Kids Sun Pro to smartwatch dla dziecka, który zwiększy jego bezpieczeństwo. Urządzenie wyposażono w funkcję rozpoznawania twarzy, dzięki czemu pociecha nie będzie musiała pamiętać pinu czy hasła. Sprzęt jest wodoszczelny, o czym świadczy certyfikat IP67. Rodzic w każdym momencie może sprawdzić, gdzie dziecko się znajduje. Wszystko za sprawą modułu GPS i 4G. Nie mniej ważny jest przycisk alarmowy. Imponująco wyglądają czujniki, Garett wyposażył zegarek w termometr, pulsometr, ciśnieniomierz i pulsoksymetr. Dla młodszych posiadaczy smartwatacha, ten może być ciekawym gadżetem, ale bardziej przyda się samym opiekunom i pozwoli im się trochę uspokoić. Cenowo też nie jest źle, a smartwatch do 600 zł, który pozwoli nam poczuć się pewniej, jest tego wart.

Źródło: opracowanie własne, Komputronik. Zdjęcie otwierające: Amazfit / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw