LINKI AFILIACYJNE

Nawet 700 zł zostaje w kieszeni. Trwa specjalna promocja na serię Samsung Galaxy S23

2 minuty czytania
Komentarze

Najprawdopodobniej najlepszymi promocjami są te, dzięki którym po zakupie możemy otrzymać część gotówki z powrotem. To właśnie taka oferta pojawiła się w polskiej sieci za sprawą Samsunga oraz współpracujących z nim elektromarketów. Zakupując smartfon z serii Samsung Galaxy S23 możesz otrzymać aż 700 złotych zwrotu na karcie Visa!

Odbierz 700 zł zwrotu na karcie Visa, kupując telefon Samsung Galaxy S23

Odbierz 700 zł zwrotu na karcie Visa kupując telefon Samsung z serii Galaxy S23

Nie da się ukryć, że seria Samsung Galaxy S23 jest co najmniej bardzo solidna, a wysokie oceny ze strony zarówno recenzentów, jak i samych użytkowników, sugerują jasno, że to inwestycja warta swojej ceny. Co, jednak jeśli przy zakupie smartfona sygnowanego logo południowokoreańskiego producenta otrzymasz 700 złotych? Taką promocję uruchomił właśnie Samsung w swoim sklepie internetowym, jak i w wybranych elektromarketach. Poniżej znajdziecie dokładne zapisy zasad oferty oraz przelicznika modeli na zaoszczędzone pieniądze.

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że oferta trwa do 18 czerwca tego roku. Jeśli w tym czasie kupisz jeden z modeli objętych promocją, a następnie aktywujesz smartfon do 25 czerwca 2023 roku, otrzymasz zwrot części wydanych pieniędzy. Należy jedynie zastosować się do tych kroków:

  • Uruchomić aplikację Samsung Members na nowym urządzeniu oraz zalogować się używając Konta Samsung
  • Zgłosić swój udział w akcji, klikając w banner z promocją „Samsung Zwrot na kartę” i pobrać unikalny kod (do 9 lipca 2023 roku). Banner pojawi się w aplikacji Samsung Members po 14 dniach od aktywacji urządzenia
  • Następnie pobrać aplikację „Samsung Zwrot na kartę” i wprowadzić swój unikalny kod

Zobacz też: Najlepszy smartfon do zdjęć. Zestawienie TOP20 modeli dostępnych w Polsce

Po zakończeniu tego procesu pieniądze pojawią się na karcie w ciągu jednego dnia roboczego od pozytywnej weryfikacji. Zwroty podlegają poniższemu przelicznikowi:

  • 700 zł przy zakupie Samsunga Galaxy S23 Ultra
  • 500 złotych przy zakupie Samsunga Galaxy S23+
  • 400 złotych przy zakupie Samsunga Galaxy S23

Szczegóły akcji oraz jej dokładny regulamin znajdziecie m.in. na stronie Komputronika, będącego jednym ze sklepów, z którym Samsung przy tej akcji współpracuje.

Źródło: Komputronik, Fot. Samsung

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw