Huawei Watch Ultimate oficjalnie. Jest data premiery… i możliwość kupienia go za 1 zł

2 minuty czytania
Komentarze

Huawei Watch Ultimate to najnowszy smartwatch chińskiego producenta, który oferuje wysoką wytrzymałość oraz wysokiej klasy wzornictwo. Zdecydowanie jest to model, który powinien was zainteresować, zwłaszcza że data jego premiery na europejskim rynku została ustalona na 3 kwietnia.

Wizualnie smartwatch będzie pasował zarówno do stylu sportowego, jak i bardziej eleganckiej garderoby. Ramka jest ceramiczna, a wyświetlacz chroni szkło szafirowe. Dzięki solidnej konstrukcji zegarek pozwala na zanurzenie się do 100 metrów — jest więc odpowiedni dla profesjonalnych nurków. Korpus ma 16 wodoodpornych warstw, dzięki czemu może wytrzymać ekstremalne ciśnienie. Co więcej, Huawei poddał Watch Ultimate testom zgodnie z normą EN13319 pod kątem przydatności do nurkowania.

Ciekawą opcją jest tryb ekspedycji, który wykorzystuje funkcję pozycjonowania GNSS w pięciu systemach o podwójnej częstotliwości, umożliwia też wyznaczanie punktów trasy oraz śledzenie poziomu tlenu we krwi, co może być niezbędne na dużych wysokościach.

Smartwatch na okrągły wyświetlacz LTPO AMOLED o przekątnej 1,5 cala, obsługujący częstotliwości odświeżania od 1 do 60 Hz. Wewnątrz znalazły się czujniki do pomiaru tętna, tlenu we krwi i EKG. Za dostarczanie energii odpowiada bateria o pojemności 530 mAh. Huawei obiecuje do 14 dni pracy na jednym ładowaniu podczas typowej pracy oraz do około 8 dni przy najbardziej aktywnych użytkownikach.

Huawei Watch Ultimate będzie dostępny w Wielkiej Brytanii i Europie od 3 kwietnia w dwóch wersjach – Expedition Black (z gumowym paskiem) lub Voyage Blue (z eleganckim metalicznym paskiem). Ceny w Chinach ustalono na 5999 juanów (ok. 3810 zł) i juanów (ok. 4447 zł). Globalne ceny zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. W dalszej części roku do portfolio Huawei dołączy również zaawansowany smartwatch ze wsparciem dla eSIM.

Konkurs z okazji premiery Huawei Watch Ultimate

Z okazji premiery tego urządzenia Huawei ogłosił konkurs, a dokładnie oficjalny sklep internetowy huawei.pl. Do wygrania jest najnowszy smartwatch w wersji Expedition (w kolorze czarnym), dwa inteligentne zegarki HUAWEI WATCH Buds ze słuchawkami ukrytymi pod tarczą oraz 50 kuponów rabatowych o wartości 200 zł na zakup smartwatchy z portfolio Huawei.

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na znalezienie się w gronie nagrodzonych osób, należy między 23 marca a 2 kwietnia wejść na stronę promocji, odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Opisz swoją najciekawszą sportową przygodę i zasubskrybować newsletter sklepu. Na zwycięzców czekają:

  • HUAWEI WATCH Ultimate (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł),
  • 2x HUAWEI WATCH Buds (zwycięzcy otrzymują kupony na zakup produktów za 1zł),
  • 50 kuponów o wartości 200 zł, obniżających cenę zakupu wybranych smartwatchy.

Kupony konkursowe będzie można wykorzystać do 23 kwietnia 2023 r. w sklepie internetowym huawei.pl. Kupony nie łączą się ze sobą ani z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter.

Motyw