ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Rabat na Xiaomi Smart Band 7

Rabat na Xiaomi Smart Band 7 – teraz opaskę kupisz w śmiesznej cenie

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Technologia

Kiedy Xiaomi Smart Band 7 zadebiutował w Polsce, to w przeciwieństwie do większości innych rynków nie był on objęty żadną promocją. Trudno tu jednak mówić o tym, że Xiaomi nie dba o nasz rynek: regularna cena w Polsce jest bowiem niższa, niż promocyjna w wielu innych państwach. Kiedy inni muszą płacić w okolicach 300 złotych, to dla nas kosztuje 249 złotych. Okazuje się jednak, że warto było się wstrzymać z zakupem urządzenia: otóż właśnie wystartowała promocja, w ramach której możemy otrzymać olbrzymi rabat na Xiaomi Smart Band 7.

Rabat na Xiaomi Smart Band 7

Rabat na Xiaomi Smart Band 7

W ramach promocji opaska jest o około 1/5 tańsza, niż wynosi jej cena regularna. Tym samym zamiast 249 złotych będziemy musieli za nią zapłacić 199 złotych, co już wygląda bardzo atrakcyjnie. Należy się jednak pośpieszyć: promocja będzie trwała do poniedziałku 18 lipca włącznie. Tym samym zniżką w wysokości 50 złotych są objęte zakupy do godziny 23:59. Gdzie jednak kupić opaskę w promocyjnej cenie? Otóż lista sklepów jest naprawdę długa i prezentuje się następująco:

 • mi-home.pl
 • mimarkt.pl
 • mi-store.pl
 • e-sklep Allegro
 • Komputronik
 • Media Expert
 • Media Markt
 • Neonet
 • RTV Euro AGD
 • Techwish
 • X-Kom

Nie należy jednak zbytnio zwlekać z zakupem. O ile promocja nie mówi o żadnej konkretnej liczbie sztuk opaski, to należy pamiętać, że sama jej dostępność w sklepach może być ograniczona — zwłaszcza jeśli dużo osób zdecyduje się na skorzystanie z oferty promocyjnej. 

Rabat na Xiaomi Smart Band 7 – dlaczego warto?

No dobrze, ale dlaczego warto wybrać właśnie Xiaomi Smart Band 7, a nie jej poprzedniczkę? Powodów jest wiele, chociaż tym, który najbardziej się rzuca w oczy, jest ekran większy aż o 25%. To ważne podczas aktywności fizycznej, kiedy raczej wolimy tylko rzucić okiem na opaskę, zamiast się zatrzymywać i dokładnie odczytywać wszystkie przedstawione parametry. Kolejną widoczną zmianą jest to, że w przeciwieństwie do poprzedników opaska wspiera funkcję always on display. Tym samym godzina może być na niej stale wyświetlana przy dodatkowym, chociaż niewielkim obciążeniu dla baterii. 

Jednak to, co najważniejsze ukrywa się w środku: poprawiono dokładność pomiaru tętna i natlenienia krwi. Opaska jeszcze lepiej odczytuje aktywność fizyczną, oraz wspiera masę dodatkowych trybów sportowych. Można więc powiedzieć, że dostajemy głównie to samo co wcześniej, ale w jeszcze lepszej formie. Natomiast jeśli komuś zależy na śledzeniu swoich postępów podczas treningów, to zwiększona precyzja jest dla niego kluczowym aspektem. To natomiast oferuje Xiaomi Smart Band 7 — i to za naprawdę śmieszne pieniądze.

Źródło: Xiaomi

Sprawdź najnowsze wpisy