ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Polska cena Xiaomi Smart Band 7 bez tajemnic, ale lepiej teraz wstrzymać się z zakupem

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Technologia

Polska cena Xiaomi Smart Band 7 jest już znana, ale z zakupem dobrze się jeszcze przez chwilę wstrzymać i to z dwóch powodów. Po pierwsze, opaska sportowa dostępna jest obecnie tylko w sklepach internetowych producenta, a po drugie, tej wersji brakuje jednej ważnej rzeczy. Obecnie sprzedawany w Polsce model opaski nie posiada bowiem modułu NFC do płatności zbliżeniowych. Biorąc pod uwagę cenę Xiaomi Smart Band 7 na premierę, lepiej chwilę poczekać.

Polsce cena Xiaomi Smart Band 7

Xiaomi Smart Band 7 cena ze sklepu Xiaomi

Nie ma jeszcze oficjalnej daty wejścia Xiaomi Smart Band 7 na polski rynek, ale najprawdopodobniej to wydarzy się już w najbliższą środę, czyli 13 lipca. Wtedy też możemy spodziewać się jakichś informacji na temat warunków sprzedaży i promocji, które Xiaomi zazwyczaj daje w momencie wejścia na rynek nowego produktu. Teraz więc poznaliśmy standardową cenę nowej opaski sportowej. I polska cena Xiaomi Smart Band 7 wynosi 249 złotych. Mówimy tutaj także o wersji standardowej, czyli bez moduł NFC, który dla wielu użytkowników może być czymś istotnym. W końcu na naszym rynku mamy już taką wersję opaski, czyli Xiaomi Mi Band 6 NFC, która wyceniona jest w oficjalnym sklepie producenta także na 249 złotych.

Cena Xiaomi Smart Band 7 pojawiła się na stronach producenta (mi-home.pl, mi-store.pl oraz mimarkt.pl), ale produktu nie znajdziemy jeszcze w elektromarketach. To zapewne zmieni się na dniach, kiedy sprzęt oficjalnie wejdzie już do sprzedaży. Warto na ten moment poczekać, ponieważ Xiaomi zapewne przygotowało jakość promocję lub flash sale. W przypadku poprzedniej generacji opaski sportowej można było kupić ją na start kilkadziesiąt złotych taniej. Zważywszy na to, że normalnie ma kosztować tyle, co wersja z NFC, lepiej się wstrzymać. Na debiut Xiaomi Smart Band 7 z NFC przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Jeżeli chodzi o samą opaskę, to ta charakteryzuje się następującymi rzeczami. Posiada 1,62-calowy wyświetlacz AMOLED (326 PPI, Always On Display) oraz akumulator 180 mAh. Do tego dochodzi 120 trybów sportowych czy pulskoksymetr (SpO2) oraz parowanie z wykorzystaniem Bluetooth 5.2. Więcej o samej opasce Xiaomi Smart Band 7 pisaliśmy dla Was przy okazji jej premiery. Teraz jednak o wiele ciekawszym sprzętem wydaje się być Xiaomi Mi Band 7 Pro, czyli wersji wyposażonej w moduł GPS. Mowa więc o funkcji, na którą czekali chyba wszyscy użytkownicy opasek sportowych od producenta. Ta jednak dostępna jest na razie tylko w Chinach.

Źródło: Xiaomi

Sprawdź najnowsze wpisy