Warcraft Arclight Rumble

Powstał mobilny Warcraft, ale nie wygląda jak oryginał – poznajcie Warcraft Arclight Rumble

2 minuty czytania
Komentarze

Warcraft Arclight Rumble to tytuł, którego zapewne niewiele osób się spodziewało. Wprawdzie Blizzard już nieśmiało romansuje z mobilnymi wersjami swoich klasyków. Ostatnio ogłoszono bowiem, że Diablo Immortal trafi nie tylko na smartfony, ale i na komputery osobiste, ale Warcraft to coś zupełnie… innego. Diablo Immortal zdaje się być grą tworzoną w duchu oryginału, a Warcraft Arclight Rumble to już inne podejście do tematu.

Warcraft Arclight Rumble – mobilny Warcraft zapowiedziany

Zapewne wśród naszych czytelników jest wielu graczy, którzy pamiętają jeszcze, jakie emocje dostarczał Warcraft. Czy to do nich będzie skierowana mobilna wersja gry? Trudno oceniać, ale po zwiastunie Warcraft Arclight Rumble można powiedzieć, że trudno będzie przekonać graczy do sięgnięcia po ten tytuł. Wprawdzie dalej mówimy tutaj o strategii, ale już w zupełnie nowym ujęciu. Za to ze znanymi nam postaciami z oryginału.

Warcraft Arclight Rumble to mobilna, strategiczna gra akcji umieszczona w świecie Warcraft. Zbierz kolekcję mini, które ożywają na polu walki, by brać udział w dynamicznych starciach. Masz do wyboru różnorodne tryby: kampanię dla jednego gracza, zaciętą rywalizację w epickich bitwach PvP, współpracę i nie tylko. Przekonaj się na własnej skórze, czym jest radosna rozwałka! Warcraft Arclight Rumble to połączenie szalonej, strategicznej gry akcji na urządzenia mobilne z satysfakcjonującymi postępami i personalizacją. Podejmuj kolejne epickie wyzwania na mapach z kampanii, w podziemiach i rajdach. Graj u boku znajomych w trybie współpracy lub przeciwko nim w PvP i daj się ponieść rozwałce! Zbierz ponad 65 mini ze świata Warcraft i twórz kolejne armie. Solidna strategia to klucz do zwycięstwa!

Warcraft Arclight Rumble – opis ze strony Blizzard

Zobacz też: Co ciekawego w Xbox Game Pass na maj 2022 – znamy pierwsze gry w ofercie na nowy miesiąc.

Widać, że w grze będzie sporo rzeczy, które będzie można robić. Jednak oprawa graficzna i sam feeling może być czymś, co odrzuci graczy przyzwyczajonych do oryginału. Zapewne tytuł skierowany jest głównie do nowego odbiorcy, ale mimo wszystko to może być prawdziwy cios dla fanów Blizzarda i Warcrafta. Tytuł pojawi się na sprzęty z systemem Android oraz iOS, a już można się zapisywać na listę oczekującą w Google Play Store.

Źródło: Blizzard