Mężczyzna z brodą w czarnym płaszczu atakuje uzbrojonego policjanta, w tle kobieta z laserowymi oczami i ludzie trzymający plakaty z napisem "KEEP AMERICA SAFE".

Nowy sezon The Boys trzyma poziom, ale są też złe wiadomości

2 minuty czytania
Komentarze

Już niebawem na Amazon Prime Video zadebiutuje kolejny sezon The Boys. Jeden z najciekawszych seriali ostatnich lat powraca więc z 4. sezonem, który jeżeli potwierdzą się opinie pierwszych recenzentów, będzie tak samo dobry, jak poprzednie.

Nowy sezon The Boys z pierwszymi opiniami

Nowy sezon The Boys. Dwóch mężczyzn stojących naprzeciw siebie w ciemnym pomieszczeniu, z poważnymi wyrazami twarzy.
Fot. Amazon Prime Video / materiały prasowe

Dobrze wiemy już, kiedy nastąpi premiera The Boys 4. Najnowsza produkcja ze stajni Amazon trafi do Polski 13 czerwca tego roku, a od razu będzie można obejrzeć trzy odcinki nowego sezonu. Na resztę przyjdzie nam poczekać dłużej, a sam finał opowieści zaplanowano na połowę lipca tego roku. Jednak niektórzy dostali już możliwość obejrzenia pierwszych odcinków serialu i wygląda na to, że nowy sezon The Boys będzie równie interesujący, co poprzednie.

Oficjalny zwiastun nowego sezonu serialu.

Obecnie na portalu Rotten Tomatoes znajdziemy niecałe 30 recenzji, a przytłaczająca większość z nich jest pozytywna. Recenzenci podkreślają, że udało się utrzymać styl produkcji, do którego fani zdążyli się już przyzwyczaić. Dalej mamy do czynienia z satyrą, która tutaj skupia się na wyborach, gdzie to superbohaterowie będą odgrywać pierwsze skrzypce.

The Boys przekształcili się w serial, który może komentować nie tylko popkulturę, ale całe społeczeństwo.

Liz Shannon Miller, Consequence, tłumaczenie redakcja

Ile sezonów The Boys przed nami?

Tweet z postem informującym o premierze czwartego sezonu "The Boys" i ogłaszającym, że piąty sezon będzie ostatnim, wraz z obrazkiem scenariusza epizodu zatytułowanego "Assassination Run" z wieloma częściami ocenzurowanymi na czarno.
Wpis na X potwierdzający, że The Boys zakończą się na 5. sezonie. Fot. therealKripke / X / zrzut ekranu

Teraz można tylko czekać na nowy sezon The Boys, ale są też i złe wiadomości. Jak potwierdził na platformie X Eric Kripke, czyli główny pomysłodawca serialu, ten skończy się na 5. sezonie. Ponoć od samego początku taki był właśnie plan i nie jest to związane z żadnymi problemami na planie czy cięciami budżetowymi.

Piąty sezon będzie tym finałowym. To od zawsze był mój plan. Musiałem udzielać wymijających odpowiedzi, dopóki nie dostałem ostatecznej zgody od Vought. Jestem podekscytowany, mogąc doprowadzić tę historię do krwawej, epickiej kulminacji.

Eric Kripke, X, tłumaczenie redakcja

Już 13 czerwca warto więc zasiąść przed 55-calowym telewizorem i sprawdzić, czy faktycznie kolejny sezon serialu utrzymał swój poziom.

Źródło: Rotten Tomatoes / Amazon Prime / X. Zdjęcie otwierające: Amazon Prime / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw