Mężczyzna z brodą, na którego twarzy widać ślady krwi, w pół uśmiechu, w ciemnym otoczeniu.

Kiedy premiera The Boys 4 i gdzie obejrzeć serialowy hit, czyli odliczanie czas zacząć

4 minuty czytania
Komentarze

Zastanawiając się nad tym, kiedy premiera The Boys 4, czyli kolejnego sezonu serialu od Amazon Prime Video, nie trzeba się nad tym zbyt długo zastanawiać. Nowe odcinki produkcji zadebiutują w połowie czerwca, a konkretniej 13 czerwca 2024 roku. Warto jednak przyjrzeć się bliżej nowemu sezonowi produkcji, która może okazać się kolejnym hitem na platformie.

Kiedy premiera The Boys 4?

kadr z serialu The Boys 4 od Amazon Prime Video. Nowoczesna sala konferencyjna z dużym okrągłym sufitem z malowidłem i panoramicznymi oknami, przez które widać miasto. Szereg osób siedzi przy zakrzywionym stole, jedna z nich stoi.
Fot. Amazon Prime Video / materiały prasowe

Pewne było to, że The Boys powrócą z 4. sezonem. Jednak dopiero niedawno padła data, kiedy premiera The Boys 4 ma nastąpić. Całe szczęście nie trzeba będzie już zbyt długo czekać, ponieważ pierwsze odcinki nowego sezonu The Boys pojawią się 13 czerwca 2024 roku. Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich serii, tutaj także na start dostaniemy kilka odcinków, a kolejne będą pojawiać się w odstępach cotygodniowych. 13 czerwca, czyli w dniu, kiedy premiera The Boys 4 stanie się faktem, będzie można obejrzeć pierwsze trzy odcinki nowego sezonu.

Ile odcinków ma The Boys 4?

Dwóch mężczyzn stojących naprzeciw siebie w ciemnym pomieszczeniu, z poważnymi wyrazami twarzy.
Fot. Amazon Prime Video / materiały prasowe

Podobnie, jak w przypadku poprzednich sezonów, nowa odsłona także będzie liczyła sobie 8 odcinków. Jak wspomnieliśmy wyżej, pierwsze trzy obejrzymy już w dniu premiery, ale na następne przyjdzie nam poczekać. Każdy kolejny odcinek pojawiał się będzie w czwartki, a finał The Boys 4 zaplanowano na 18 lipca 2024 roku. Dodajmy, że mowa tutaj o dacie premiery według czasu w USA, więc w Polsce odcinki będą dostępne w piątki w godzinach wczesnoporannych.

 • The Boys 4 – odcinek 1: data premiery: 13.06.2024
 • The Boys 4 – odcinek 2: data premiery: 13.06.2024
 • The Boys 4 – odcinek 3: data premiery: 13.06.2024
 • The Boys 4 – odcinek 4: data premiery: 20.06.2024
 • The Boys 4 – odcinek 5: data premiery: 04.07.2024
 • The Boys 4 – odcinek 6: data premiery: 13.06.2024
 • The Boys 4 – odcinek 7: data premiery: 11.07.2024
 • The Boys 4 – odcinek 8: data premiery: 18.07.2024

Gdzie obejrzeć The Boys 4?

Kiedy premiera The Boys 4. Plakat promujący nowy sezon serialu "The Boys" z napisem "June 13" i logo Prime Video. Na pierwszym planie mężczyzna walczący z opancerzonymi funkcjonariuszami, w tle chaos i rzucane w górę przedmioty.
Fot. Amazon Prime Video / materiały prasowe

Odpowiedź na to, gdzie obejrzeć The Boys 4, jest oczywista. Podobnie, jak miało to miejsce z serialem Fallout, czyli serial zobaczymy tylko na platformie Amazon Prime Video. Tam też dostępne są wszystkie poprzednie sezony produkcji oraz serial Gen V, będący rozszerzeniem samej historii i skupiający się na młodszych bohaterach z uniwersum.

Oficjalny zwiastun zdradzający, kiedy premiera The Boys 4.

Historia w nowym sezonie ponownie będzie toczyć się wokół zwykłych ludzi, którzy walczą z nadużywającymi supermocy bohaterami. Tym razem zapowiada się na prawdziwą rzeź. Jeżeli szukacie jednak czegoś lżejszego, warto sprawdzić, gdzie obejrzeć Yellowstone, czyli serial zdecydowanie mniej brutalny, niż ten od Amazona.

W czwartym sezonie świat jest na krawędzi. Victoria Neuman jest bliżej fotela w Owalnym Gabinecie niż kiedykolwiek wcześniej i pozostaje pod mocą Homelandera, który umacnia swoją władzę. Butcher, mający tylko kilka miesięcy życia, stracił syna Becci i swoją pracę jako lidera The Boys. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Ze stawkami wyższymi niż kiedykolwiek, muszą znaleźć sposób na współpracę i ocalenie świata, zanim będzie za późno.

Amazon Prime Video, opis produkcji

Obsada The Boys 4

Obsada The Boys 4. Kilka osób w biurze z industrialnym wystrojem, jedna z nich stoi na środku w czarnej koszulce z napisem "ERIC B. & RAKIM".
Fot. Amazon Prime Video / materiały prasowe

Obsada The Boys 4 trochę się rozrośnie w kolejnym sezonie. Wiadomo, że wśród aktorów zatrudnionych przy produkcji pojawi się Jeffrey Dean Morgan, ale nie zostało jeszcze potwierdzone, w kogo się wcieli. Możliwe, że na chwilę pojawi się także Jensen Ackles, który w poprzednim sezonie wcielał się Soldier Boya. Oczywiście pierwsze skrzypce będą ogrywali Homelander i Butcher, czyli postaci stojące po przeciwnych stronach barykady, ale w The Boys ta granica już dawno się zatarła. Jakich postaci możemy się więc spodziewać w The Boys 4? Oto ich lista.

 • Billy Butcher (Karl Urban)
 • Hughie Campbell (Jack Quaid)
 • Homelander (Antony Starr)
 • Starlight (Erin Moriarty)
 • Queen Maeve (Dominique McElligott)
 • A-Train (Jessie T. Usher)
 • Mother’s Milk (Laz Alonso)
 • The Deep (Chace Crawford)
 • Frenchie (Tomer Capone)
 • The Female (Karen Fukuhara)
 • Black Noir (Nathan Mitchell)
 • Victoria „Vic” Neuman (Claudia Doumit)

Źródło: opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Amazon Prime / YouTube / zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw