Osoba trzymająca rękę na touchpadzie laptopa, na ekranie otwarta strona z ofertą serwisu streamingowego Max; obok leży telefon z logo Max na wyświetlaczu.
LINKI AFILIACYJNE

Max już jest. Jak zalogować się do nowego serwisu streamingowego i co w nim znajdziemy

4 minuty czytania
Komentarze

HBO Max oficjalnie przestało funkcjonować, a miejsce zasłużonego serwisu streamingowego przejęło Max. Ta zmiana nie sprowadza się jednak do usunięcia trzech liter z nazwy platformy, a jej całkowitej renowacji. Co subskrybenci usługi powinni wiedzieć na start?

Max z oficjalnym debiutem w Polsce

Aplikacja "Max: Stream HBO, TV & Movies" na ekranie smartfona.
Fot. NayRich / Shutterstock

11 czerwca 2024 roku z pewnością będzie jedną z najważniejszych dat dla polskiego oddziału Warner Bros. Discovery. To właśnie dziś HBO Max zostało zastąpione przez platformę Max, o której wiemy już wszystko. Z perspektywy dotychczasowych subskrybentów wspomnianej przed chwilą usługi warto zaznaczyć, że aby zalogować się do odświeżonej wersji serwisu VOD, należy użyć tych samych danych (adres e-mail i hasło), co w przypadku HBO Max.

Co ważne, po włączeniu starej aplikacji zostaniecie automatycznie przekierowani do lokalnego sklepu, gdzie szybko pobierzecie jej nową wersję (starą aplikację należy odinstalować ręcznie). Po zaakceptowaniu kilku zgód przejdziecie do panelu logowania lub aplikacja samoistnie zaczerpnie dane z HBO Max – wówczas nie ma potrzeby wpisywania adresu e-mail oraz hasła.

Tymczasem nowi subskrybenci powinni zaznajomić się z cennikiem Max oraz kilkoma kwestiami technicznymi takimi jak ważne w dzisiejszych czasach współdzielenie kont. Przypomnijmy, że w swojej nowej odsłonie platforma Warner Bros. Discovery oferuje aż trzy pakiety abonamentowe, których cena rozpoczyna się od 19,99 zł miesięcznie, a kończy na 49,99 zł.

Co jeszcze warto wiedzieć o nowej platformie?

Oferta Max - Najlepsze seriale, sport na żywo, filmowe hity, wyjątkowe historie.
Fot. zrzut ekranu

Wizualnie Max bardzo przypomina swojego poprzednika. Użytkownicy mają jednak do dyspozycji odświeżoną bibliotekę filmów i seriali, do których trafiły między innymi produkcje oryginalne telewizji TVN. W górnym panelu widzowie mogą przełączać się między zakładkami z filmami, serialami, produkcjami HBO, produkcjami TVN oraz treściami sportowymi.

Oczywiście wciąż istnieje możliwość dodawania konkretnych tytułów do listy, z którą chcielibyśmy zapoznać się w przyszłości. Aby wszystko było klarowane, na sam koniec zamieszczamy jeszcze pełną rozpiskę z cennikiem nowej platformy streamingowej w Polsce.

Pakiet Podstawowy – za 19,99 zł miesięcznie lub 199 zł za rok:

 • Cechuje go przystępna cena, a więc większa dostępność najwyższej jakości treści przy ograniczonej liczbie reklam. Taka usługa znana jest już polskim użytkownikom Playera, który jest lokalnym pionierem w zastosowaniu rozwiązań łączących tańsze subskrypcje z reklamami.
 • Oglądanie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD.
 • Dostęp do kanału linearnego TVN HD.

Pakiet Standardowy – 29,99 zł miesięcznie lub 299 zł za rok:

 • Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie bez reklam.
 • Oglądanie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD.
 • Możliwość pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline.
 • Dostęp do kanałów linearnych HBO, HBO 2, HBO 3 oraz TVN HD.

Pakiet Premium – 49,99 zł miesięcznie lub 499 zł za rok:

 • Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie bez reklam.
 • Najlepsze doświadczenie oglądania seriali, filmów i programów.
 • Oglądanie seriali, filmów i programów na czterech obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD lub 4K, dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach.
 • Możliwość pobrania do 100 dostępnych tytułów, w tym 30 filmów, aby oglądać je offline (obowiązują ograniczenia).
 • Dostęp do kanałów linearnych HBO, HBO 2, HBO 3 oraz TVN HD.

Pakiet dodatkowy „Kanały TV i Sport” – 20 zł miesięcznie:

 • Dostępny jako dodatek do każdego bazowego pakietu.
 • Dostęp do dodatkowej biblioteki 25 kanałów na żywo: TVN24, TVN24 BiS, CNN, Eurosport 1, Eurosport 2, TVN 7, TTV, METRO, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Warner TV, HGTV, Travel Channel, Food Network, Animal Planet, Cartoon Network, Cartoonito, ID, TLC, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science oraz DTX.
 • Relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym tenisowych Wielkich Szlemów, Pucharu Świata w skokach narciarskich, Speedway Grand Prix, kolarskich wielkich tourów, wyścigu 24h Le Mans i wielu więcej.
 • Oglądanie kanałów telewizyjnych i relacji sportowych na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie (w ramach możliwości pakietu bazowego).

Dziękujemy za lekturę! Jeśli masz dodatkowe 10 sekund, poświęć je na wypełnienie krótkiej ankiety. Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona, ponieważ chcemy poznać preferencje Polaków w zakresie pracy z domu.

Źródło: Opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Elena Uve / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw