Mężczyzna z długimi, białymi włosami i blizną na czole w ciemnym oświetleniu.

Nowe wideo z czwartego sezonu Wiedźmina. Są pierwsze oficjalne zdjęcia Hemswortha jako Geralta z Rivii

2 minuty czytania
Komentarze

Netflix opublikował oficjalne wideo pokazujące Liama Hemswortha jako Geralta z Rivii. Fani liczą, że mimo zmiany aktora wcielającego się w główną postać, serial utrzyma swoją magię i charakter, które uczyniły go tak popularnym. Produkcja czwartego sezonu Wiedźmina rozpoczęła się wiosną tego roku, a premiera planowana jest na 2025 rok.

Zdjęcia Hemswortha jako Geralta z Rivii – Spis treści

Nowe wideo z czwartego sezonu Wiedźmina

Logo z napisem "Wiedźmin" na czarnym tle.
Fot. Netflix / YouTube / zrzut ekranu

Najnowszy materiał z czwartego sezonu serialu Wiedźmin wzbudza spore zainteresowanie fanów – nic dziwnego, w końcu możemy zobaczyć pierwsze oficjalne ujęcia Hemswortha w roli Geralta z Rivii. Fani mogli już wcześniej podejrzeć jego kreacje – niedawno publikowaliśmy także zdjęcia Hemswortha z planu Wiedźmina zrobione ukradkiem.

Pierwsze zdjęcia Hemswortha jako Geralta z Rivii

Zdjęcia pochodzą z planu filmowego i ukazują Hemswortha w pełnym stroju wiedźmina, z charakterystyczną białą peruką oraz w zbroi. Aktor zastępuje Henry’ego Cavilla, który grał tę postać przez trzy pierwsze sezony. Nie da się ukryć, że Hemsworth w roli Geralta prezentuje się bardzo podobnie do swojego poprzednika, co może pomóc w płynnej kontynuacji serii mimo zmiany głównego aktora.

Nowy Geralt z Rivii

Choć zmiana obsady była zapowiadana od października 2022 roku, fani z niecierpliwością czekali na pierwsze „wizualizacje” nowego Geralta. Sam Hemsworth wyraził swoje podekscytowanie możliwością wcielenia się w tę postać, podkreślając, że jest wielkim fanem serii i czuje się zaszczycony, mogąc kontynuować przygodę Białego Wilka po Cavillu. Hemsworth przyznał również, że Cavill był dla niego inspiracją i że mierzy się z wielką odpowiedzialnością, przejmując tę rolę.

W oczekiwaniu na premierę możecie przejrzeć różne alternatywy w aktualnym TOP10 Netfliksa.

Dwa wizerunki mężczyzn o długich, białych włosach w średniowiecznym stroju, jeden o surowym wyrazie twarzy w zbroi na tle zamku, drugi z patrzący w przestrzeń w lesie.
Fot. Netflix / materiały prasowe, Midjourney, uRoundttwo / Reddit, modyfikacje własne

Źródło: YouTube, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Netflix / YouTube / zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw