Dwie postacie w kostiumach bojowych stoją z bronią na tle pomarańczowego nieba, plakat filmowy zawieszony na ścianie.

Diuna 2 w HBO Max już za chwilę. Jest data premiery

2 minuty czytania
Komentarze

Premiera filmu Diuna 2 w HBO Max jest już na wyciągnięcie ręki. Jeden z najlepszych filmów science fiction ostatnich lat z całą pewnością trafi na platformę streamingową, choć do tej pory nie wiedzieliśmy, kiedy może to nastąpić. Dziś znamy już dokładną datę premiery produkcji i na szczęście nie jest ona odległa w czasie.

Diuna 2 w HBO Max. Data premiery

Kadr z filmu Diuna. Młody mężczyzna o ciemnych kręconych włosach, trzymający miecz tuż nad swoją głową w geście ochronnym, ubrany w ciemnozielony pancerz, na tle rozmytego beżowego otoczenia.
Fot. Warner Bros. / materiały prasowe

Nie jest wielkim zaskoczeniem to, że druga Diuna będzie dostępna na platformie HBO Max. Ta należy przecież do Warner Bros. Discovery, a więc treści produkowane przez firmę lądują w streamingu i to dość szybko.

Na platformie możemy już obejrzeć Wonkę, czyli film, który również okazał się całkiem sporym sukcesem. Jednak większość fanów dobrego kina z pewnością czeka na to, aż Diuna 2 w streamingu będzie dostępna w ramach abonamentu, a nie do wypożyczenia czy kupienia.

Data premiery filmu Diuna 2 na HBO Max. Plakat filmu "Diuna: Część druga" przedstawiający dwie postacie w kostiumach, z jasnym światłem w tle, promowany na HBO Max.
Fot. Warner Bros. / materiały prasowe

Data premiery filmu Diuna 2 na HBO Max, które 11 czerwca zamieni się w Max, została ustalona na 21 maja 2024 roku. Wcześniej podejrzewano, że premiera w streamingu odbędzie się dopiero 11 czerwca, ale na szczęście nie będziemy musieli tyle czekać. Przypomnijmy też o tym, że dalej można oglądać film Diuna w streamingu, a warto go sobie przypomnieć przed seansem kolejnej części.

Niedługo powitamy Max

Plansza informująca kiedy Max w Polsce będzie dostępne
Fot. Max / materiały prasowe

Debiut 11 czerwca 2024 roku nie był datą wyssaną z palca. Tego dnia użytkownicy streamingu zostaną bowiem przeniesieni na platformę Max. Co to dla nich oznacza? Wszelkie hasła i nazwy użytkowników zostaną przeniesione do Max i nie trzeba będzie z tym nic robić.

Aplikacje mają zostać zaktualizowane automatycznie, a osoby, które do tej pory płacą niższą cenę za dostęp do streamingu, ponieważ skorzystały ze zniżki promocyjnej, dalej będą płacić tyle samo.

Wideo informujące o debiucie Max w Polsce.

Wiadomo, że w ofercie Max pojawi się więcej pakietów, niż jest dostępnych obecnie na platformie. Użytkownicy dostaną do wyboru pakiet podstawowy, standardowy oraz premium. Wersja podstawowa ma zawierać reklamy, czyli podobnie, jak stało się ostatnio w SkyShowtime.

Nie poznaliśmy jeszcze wszystkich szczegółów samego debiutu, ani tym bardziej ceny poszczególnych pakietów. Biorąc jednak pod uwagę to, że 11 czerwca już niebawem, nie będziemy musieli na to zbyt długo czekać.

Źródło: X / Warner Bros. Zdjęcie otwierające: Sergey Scherbak / Shutterstock / Warner Bros., montaż własny

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw