Konsola PlayStation 5 oraz PlayStation Portal na granatowym tle.
LINKI AFILIACYJNE

PlayStation Portal w zasięgu ręki. Sony wystartowało z nowym konkursem

2 minuty czytania
Komentarze

Jeżeli jesteście fanami Sony oraz ich konsol, to może zainteresuj was nowy konkurs przygotowany przez firmę. Jedną z nagród jest tam bowiem PlayStation Portal, czyli urządzenie, które pozwala na granie w zupełnie innej formie, niż dotychczas. Warunki są dość proste, choć sam konkurs skierowany jest raczej do osób, które dopiero co planują przesiąść się na PlayStation 5 z poprzedniej generacji.

Wygraj PlayStation Portal w konkursie Sony

PlayStation Portal wśród innych nagród w konkursie organizowanym przez Sony.
Fot. Sony / zrzut ekranu

PlayStation 5 jest z nami już od dłuższego czasu, ale jeżeli ktoś do tej pory nie zdecydował się na jego zakup, to teraz nastał odpowiedni moment. Dlaczego? Sony wystartowało bowiem z konkursem, gdzie do wygrania jest PlayStation Portal, które na łamach Android.com.pl recenzował Szymon Baliński, a jednym z warunków uczestnictwa jest właśnie zakup konsoli PlayStation 5. Oprócz wspomnianej przenośnej konsoli można wygrać również douszne słuchawki bezprzewodowe PlayStation PULSE Explore oraz karty podarunkowe do sklepu PlayStation Store.

Zakup konsoli to jednak nie wszystko, co będziemy musieli zrobić, by wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania jest PlayStation Portal. Przyjdzie nam także odpowiedzieć na pytanie, które związane jest z naszymi wspomnieniami związanymi z grami oraz samym PlayStation. Warto też dodać, że taka konsola jest tańsza, niż laptop gamingowy, jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowej zachęty.

Jak wziąć udział w konkursie?

Nagrody przewidziane w konkursie. Fot. Sony / zrzut ekranu
  1. Do 16 czerwca 2024 kup konsolę PlayStation 5 u jednego z oficjalnych partnerów akcji (Media Markt, Media Expert, RTV EURO AGD, EMPIK (w rozumieniu EMPIK jako sprzedawca, z wyłączeniem zewnętrznych sprzedawców sprzedających produkty za pośrednictwem platformy Empik.com), x-kom)
  2. Zarejestruj zakup na oficjalnej stronie wydarzenia
  3. Odpowiedz na pytanie konkursowe: „Jakie gry i zabawy są Twoim najlepszym wspomnieniem sprzed lat?”

Źródło: Sony. Zdjęcie otwierające: Sony / zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw