Mężczyzna z długimi, białymi włosami, opaską na oku i bliznami na twarzy.
LINKI AFILIACYJNE

Ród smoka sezon drugi na obszernym zwiastunie. Premiera już wkrótce

3 minuty czytania
Komentarze

Wszyscy fani Gry o tron z pewnością czekają, na to aż w Max pojawi się Ród smoka sezon drugi. Ten moment zbliża się nieubłaganie, a do sieci trafił właśnie nowy zwiastun produkcji, która podbija serca widzów na całym świecie.

Ród smoka sezon drugi w drodze – oto nowy zwiastun

Ród smoka sezon drugi w drodze – oto nowy zwiastun. Mężczyzna w jasnych długich włosach i czarnej zbroi na tle górskiego krajobrazu. Drugi sezon rodu Smoka odbędzie się z jego udziałem
Fot. House of Dragon / Max / YouTube

Jeśli uważnie śledzicie branże streamingu w Polsce, z pewnością wiecie już, że 11 czerwca platforma HBO Max zamieni się w Max. W praktyce oznacza to, że Ród smoka sezon drugi zadebiutuje już w odświeżonej wersji serwisu od Warner Bros. Discovery. Przypomnijmy, że premiera nowej odsłony prequelu Gry o tron zaplanowano na 16 czerwca. Wówczas w Max pojawi się pierwszy odcinek sezonu, a kolejne będą dostępne w tygodniowych odstępach.

Ponieważ apetyty widzów rosną, twórcy serialu wyszli naprzeciw ich oczekiwaniom i właśnie udostępnili nowy zwiastun drugiej odsłony Rodu smoka. Na obszernym trailerze możemy zobaczyć sporo znajomych twarzy, jednak uwagę fanów zwraca przede wszystkim klimat całego materiału, który momentalnie przywodzi na myśl kultową Grę o tron.

Zwiastun drugiego sezonu Rodu smoka.

Drugi sezon Rodu smoka będzie składać się z ośmiu odcinków. Oznacza to, że ostatni epizod zostanie udostępniony na platformie Max dokładnie 4 sierpnia 2024 roku. Jednakże najprawdopodobniej już w trakcie emisji kolejnych odcinków poznamy przyszłość serialu oraz ewentualną zapowiedź trzeciego sezonu.

Co musisz wiedzieć przed premierą nowego Rodu smoka?

Trójka ludzi o bladych twarzach i blond włosach w historycznych, bogato zdobionych strojach, stoją ramię w ramię. Pochodzą z drugiego
Fot. HBO / materiały prasowe

Ród smoka sezon drugi będzie kontynuować skomplikowaną historię rodu Targaryenów i ich walki o władzę. Zgodnie z zapowiedziami twórców fabuła będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszej odsłony serialu. Oznacza to, że zobaczymy w niej wiele kluczowych postaci takich jak Alicent Hightower (Olivia Cooke), Rhaenyra Targaryen (Emma D’Arcy), Daemon Targaryen (Matt Smith), Rhaenys Targaryen (Eve Best) czy Corlys Velaryon (Steve Toussaint).

Kolejny sezon Rodu Smoka zapowiada się świetnie, jednak jeśli wciąż nie zdążyliście nadrobić zaległościjuż teraz odsyłam do naszego poradnika dotyczącego tego, ile kosztuje HBO Max w 2024 roku. W końcu hitowy prequel Gry o tron obejrzycie właśnie w serwisie należącym do Warner Bros. Discovery.

Źródło: YouTube. Zdjęcie otwierające: Max / YouTube, zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw