Kadr z filmu Diuna. Młody mężczyzna o ciemnych kręconych włosach, trzymający miecz tuż nad swoją głową w geście ochronnym, ubrany w ciemnozielony pancerz, na tle rozmytego beżowego otoczenia.
LINKI AFILIACYJNE

Diuna 2 już w streamingu. Największy hit 2024 roku obejrzysz w kilku serwisach

3 minuty czytania
Komentarze

Nie musieliśmy długo czekać, aby móc obejrzeć film Diuna 2 online. Głośna produkcja, która przebojem wdarła się do kin, już teraz może stać się waszą cyfrową własnością. Z kolei osoby, które wolą zaoszczędzić nieco grosza, mogą wypożyczyć tytuł na dwie doby.

Diuna 2 online – kolejne serwisy dodają film do swojej oferty

Dwóch bohaterów w futurystycznych strojach stojących na pustyni z unoszącym się pyłem, mężczyzna trzyma miecz w górze, kolorystyka zdjęcia w ciepłych, pomarańczowych tonach. Zdjęcie z Diuna 2 ilustrujące artykuł pt. zapowiedzi filmowe na 2024 rok
Fot. Warner Bros. / materiały prasowe

Wszystkie osoby, które ominęły kinową premierę nowej produkcji Denisa Villeneuve’a na pewno zadają sobie pytanie, gdzie obejrzeć film Diuna 2 online. W końcu jest to zdecydowanie najgłośniejsza produkcja 2024 roku, która w na całym świecie zarobiła już blisko 700 milionów dolarów.

Oczywiście w związku z tym, że za serią Diuna stoi Warner Bros., które wykupiło prawa do książki autorstwa Franka Herberta – z czasem film trafi do biblioteki HBO Max. Niemniej już teraz film Diuna 2 możecie wypożyczyć lub wykupić w kilku innych popularnych serwisach streamingowych. Oto one:

Co powinieneś wiedzieć o drugiej Diunie?

Diuna Paul Atryda co sie wydarzy
Fot. Warner Bros. / materiały prasowe

Diuna 2 to bezpośrednia kontynuacja hitu z 2021 roku, który stanowi adaptację popularnej powieści science fiction napisanej przez Franka Herberta. Aby dobrze odnaleźć się w fabule filmu, warto znać historię z „jedynki”. W związku z tym pozwólcie, że odeślę was do naszego poradnika dotyczącego tego, ile kosztuje HBO Max w 2024 roku. W końcu to właśnie w serwisie od Warner Bros. obejrzycie poprzednią produkcję od Denisa Villeneuve’a.

Diuna: Część druga ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

Opis dystrybutora filmu
Zwiastun filmu Diuna: Część druga.

W drugiej części Diuny na ekranie zobaczymy między innymi takich aktorów jak: Timothée Chalamet, Austin Butler, Javier Bardem, Rebecca Ferguson, Zendaya czy Stellan Skarsgård. Oczywiście za scenariusz i reżyserię podobnie jak w 2021 roku odpowiada wspomniany już Denis Villeneuve.

Tymczasem miłośników mocniejszych wrażeń filmowych, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem na temat najlepszych horrorów w 2024 roku.

Wiemy, że streamingi potrafią być drogie. Dlatego jeśli chcesz mieć Spotify Premium za darmo, zerknij na nasz poradnik, jak zapewnić sobie dłuższy bezpłatny okres. Oprócz tego zdradzamy najnowsze informacje na temat Spotify HiFi.

Źródło: Opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Warner Bros. / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw