Mężczyzna (Budda) w czarnej bluzie, stoi przed zielonym i fioletowym samochodem sportowym na tle sceny z oświetleniem i logiem wyścigowym.

Budda znowu rozda fortunę. Tym razem nie będzie to jednak loteria

3 minuty czytania
Komentarze

Youtuber Budda słynie ze spektakularnych akcji promocyjnych, w których często rozdaje pieniądze lub organizuje loterie. Jego ostatnia ogólnopolska zabawa 7 Aut x Buuda, w której do wygrania były luksusowe samochody, odbiła się szerokim echem. Tym razem internetowy twórca zaskoczył nas zupełnie nowym pomysłem na… przekazanie 2 mln zł swoim odbiorcom.

2 mln zł do wygrania w turnieju

Mężczyzna z tatuażami stoi obok białego sportowego samochodu na czarnym tle.
Fot. @doze.energy / Instagram

Kamil „Budda” Labudda, znany polski influencer, postanowił ponownie zaskoczyć swoich fanów ogromną inicjatywą. Po zeszłorocznych głośnych akacjach promocyjnych teraz podwoił stawkę, zapowiadając, że rozda 2 mln zł, ale w złocie. Wszystko to związane jest z marką DOZE, z którą influencer szykuje specjalny turniej.

Na profilu marki DOZE pojawiły się szczegóły akcji oraz film z Buddą. Co prawda na dalsze informacje będziemy musieli poczekać do jutra, 24 kwietnia 2024 roku, ale już wiadomo, że kwota będzie naprawdę wysoka.

DOZE 2 MILION GOLD EVENT. To inicjatywa marki DOZE, która odpali dla was… turniej. Pod rozgrywkę przygotowaliśmy całą infrastrukturę online, ale i tą na żywo. Do wygrania 2 mln zł w złocie. Jutro [w środę 24 kwietnia 2024 roku – przyp. red.] start, jutro szczegóły. W sobotę jeszcze więcej info na filmie. Jest wysoko.

Budda na profilu DOZE na Instagramie
Mężczyzna w białej koszulce i czarnych szortach idzie po ścieżce w parku, na pierwszym planie otwarta walizka z dwoma złotymi sztabkami oraz butelka energetyka.
Fot. @doze.energy / Instagram

Kolejne informacje o turnieju będą w filmie

Labudda sugeruje, że jego najnowsze przedsięwzięcie będzie wyjątkowe na skalę światową i spodziewa się, że przyciągnie ogromne zainteresowanie. Influencer już w lutym 2024 roku zapowiadał, że zorganizuje wielką akcję promocyjną napojów DOZE.

W kwietniu będą pierwsze puchy dla was. Mogę wam powiedzieć przedpremierowo, że będzie dla was gigantyczna akcja na całą Polskę. Wręcz ja nie widziałem przynajmniej takiej akcji nigdzie na świecie. Będziecie mieli do wygrania, powiem wam: milion złotych osoby niepełnoletnie i 1 mln zł osoby pełnoletnie.

Budda na swoich kanałach społecznościowych w lutym 2024 roku

Nadchodzące szczegóły mają być ujawnione w filmie, który zostanie opublikowany w sobotę, co dodatkowo podgrzewa atmosferę wokół tego wydarzenia. Na jego Instagramie już pojawiły się pierwsze wskazówki dotyczące turnieju oraz zachęty do udziału – wskazuje to na fakt, że influencer nie zamierza oszczędzać na promocji swojej akcji.

Skoro interesuje cię świat polskiego internetu i YouTube’a, być może korzystasz też ze Snapchata? Jeśli tak, z pewnością przyda ci się nasz poradnik krok po kroku dotyczący tego, jak odzyskać dni na Snapie.

Źródło: Instagram, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Budda.TV / YouTube, zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw