Kobieta w niebieskim kostiumie ze skupionym wzrokiem, za nią ciemne wejście do tunelu.
LINKI AFILIACYJNE

Amazon Prime za darmo. Oglądaj serial Fallout i graj w Fallout 76 nie płacąc nawet złotówki

5 minut czytania
Komentarze

W związku z natłokiem ciekawych premier, wielu internautów na pewno zastanawia się nad tym, jak uzyskać subskrypcję Amazon Prime za darmo. Już na wstępie zaznaczmy, że w przypadku tej usługi jest to wyjątkowo łatwe, jednak najpierw należy spełnić kilka kryteriów.

Amazon Prime za darmo – to łatwiejsze niż myślisz

Amazon Prime za darmo – to łatwiejsze niż myślisz. Logo firmy na ciemnym tle, przedstawiające napis w kolorze białym z charakterystyczną, pomarańczową strzałką uśmiechającą się od litery 'a' do 'z'.
Fot. Amazon / materiały prasowe

Bardzo możliwe, że zdążyliście już usłyszeć o sukcesie serialu Fallout od Amazona. Naturalnie adaptacja kultowej serii gier jest dostępna tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Prime Video. Na szczęście jest to zdecydowanie najtańsza w utrzymaniu platforma VOD funkcjonująca na rynku, jednak wiele osób wciąż może zastanawiać się jak uzyskać do niej dostęp za darmo.

Zanim przejdziemy do konkretów, odpowiedzmy na pytanie „ile kosztuje Amazon Prime”? Wykupienie subskrypcji usługi na cały rok to koszt zaledwie 49 złotych. Oczywiście istnieje również plan miesięczny, który wyceniona na 10,99 zł (131,88 zł w skali roku).

W związku z tak niską ceną w porównaniu do konkurencji wielu użytkowników bez chwili zawahania decyduje się na wykupienie pakietu rocznego, jednak pamiętajmy, że wciąż można uzyskać dostęp do Amazon Prime za darmo.

Grafika strony zakupowej z opcjami abonamentu Amazon Prime, z tekstem "Rozpocznij darmowy 30-dniowy okres próbny Prime" i dwoma opcjami do wyboru: plan roczny za 49 złotych i plan miesięczny za 10,99 złotych.
Fot. Amazon, zrzut ekranu

Co najważniejsze, nie jest to żadna karkołomna i naciągana ścieżka, ponieważ Prime Video wciąż oferuje darmowy 30-dniowy okres próbny. Przechodząc na oficjalną stronę usługi, wystarczy wybrać tę opcję, a następnie założyć nowe konto w usłudze. Oczywiście w tym przypadku niezbędne będzie wybranie metody płatności (np. podpięcie karty płatniczej). Niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, aby od razu po przejściu przez cały proces anulować automatyczne odnawianie subskrypcji.

Wówczas po 30 dniach Amazon Prime nie pobierze od was żadnych pieniędzy i tym samym zakończy darmowy okres próbny. Użytkownicy zainteresowani kontynuowaniem swojej przygody z tą usługą będą mogli natomiast wykupić pakiet roczny lub miesięczny za przytoczone wyżej kwoty.

Co wchodzi w skład usługi Amazon Prime?

Amazon Prime Video
Fot. Amazon Prime Video

Amazon Prime to bardzo szeroka usługa abonamentowa, która zapewnia wiele przyjemności dla swoich subskrybentów. Oto główne korzyści, z których mogą korzystać abonenci platformy:

 • Darmowa dostawa w internetowym sklepie Amazon
 • Dostęp do serwisu streamingowego Prime Video
 • Dostęp do usługi Prime Gaming
 • Dodatkowe promocje w ramach Prime Day

Podkreślmy, że dostęp do wszystkich tych usług otrzymamy po wykupieniu subskrypcji Amazon Prime. O ile pierwszego i ostatniego punktu raczej nie trzeba dokładniej analizować, o tyle warto spojrzeć na pozycję numer dwa i trzy. Prime Video jest bowiem popularnym serwisem streamingowym, w którym obejrzycie mnóstwo filmów i seriali.

Tymczasem Prime Gaming to usługa, która oferuje darmowe gry, dodatki i inne korzyści związane z popularnymi tytułami (np. specjalne paczki w EA Sports FC 24). Co ważne po odebraniu konkretnych produkcji stają się one waszą własnością – nawet po wygaśnięciu subskrypcji Amazon Prime. Oferta stale się zmienia, więc stając się abonentami usługi, w skali roku bez żadnych opłat odbierzecie co najmniej kilkadziesiąt produkcji.

Filmy i seriale, które obejrzysz w Prime Video

Kobieta w skórzanym kombinezonie pilotki siedzi na walizkach o zmierzchu, z futurystycznym zegarkiem na nadgarstku, w tle nieostra sylwetka budynku. Gdzie obejrzeć Fallout.
Fot. Amazon / materiały prasowe

Amazon Prime Video oferuje szeroki wybór treści do oglądania, obejmujący różnorodne gatunki filmów, seriali telewizyjnych, oryginalnych produkcji Amazon Studios oraz programów dla dzieci. Wśród największych hitów dostępnych w bibliotece platformy znajdziemy takie tytuły jak:

 • Fallout
 • The Boys
 • Gen V
 • Road House
 • Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 • Niezwyciężony
 • The Office
 • Fleabag
 • Reacher
 • Dr House
 • Twin Peaks
 • The Grand Tour
 • Igrzyska śmierci
 • Saltburn
Zwiastun serialu Fallout

Naturalnie w samej usłudze znajdziecie mnóstwo innych tytułów – także tych polskich. Zaznaczmy bowiem, że w Prime Video debiutowały między innymi dwa filmy dokumentalne o wybitnych polskich piłkarzach – Robercie Lewandowskim i Kubie Błaszczykowskim.

Amazon Prime za darmo – podsumowanie

road house recenzja Jake Gyllenhaal amazon 2024
Fot. Amazon Prime Video / materiały prasowe

Nie trzeba być znawcą usług internetowych, aby szybko zauważyć, że Amazon Prime charakteryzuje się wyjątkowo niską ceną, szerokim zakresem korzyści oraz wysoką jakością produktów. Jakby tego było mało, platforma wciąż oferuje 30-dniowy okres próbny, który w przypadku wielu konkurencyjnych ofert został już dawno wycofany.

W praktyce oznacza to, że w Amazon Prime za darmo obejrzycie serial Fallout, odejmiecie koszty wysyłki w sklepie oraz dodacie do swojej biblioteki gier co najmniej kilka dużych tytułów. Z kolei osoby, które wykorzystały już swój 30-dniowy okres próbny, te korzyści uzyskają już za 49 złotych rocznie, czyli około 4 złote miesięcznie.

Źródło: Opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Amazon / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw