Mężczyzna i kobieta w dynamicznym ujęciu, trzymają się złotej poręczy na pokładzie przewracającego się statku, z zaniepokojonymi wyrazami twarzy.
LINKI AFILIACYJNE

Na takie nowości od SkyShowtime czekaliśmy. Wysyp hitów na platformie

3 minuty czytania
Komentarze

SkyShowtime zaprezentowało nowości, których możemy spodziewać się na platformie w przyszłym miesiącu. I już teraz warto zapisać w kalendarzu kilka dat, ponieważ luty w platformie zapowiada się wyjątkowo ciekawie. To bowiem tylko tam dostępne będzie najnowsze Mission Impossible, czyli mamy tutaj sytuację podobną do innego hitu, a mianowicie Fast X. Ta część Szybkich i wściekłych w streamingu dostępna jest bowiem tylko w bibliotece serwisu.

Nowości od SkyShowtime na luty – Mission Impossible

Plakat filmowy "Mission: Impossible Dead Reckoning Part One" z rozmytym tłem przedstawiającym góry i niebo, z kilkoma postaciami w różnych pozach, w tym mężczyzną z przodu oraz dużym tytułem filmu na środku. Film można obejrzeć m.in. na platformie SkyShowtime.
Fot. Paramount Pictures / materiały prasowe

Trochę przyszło nam czekać na to, aż Mission Impossible Dead Reckoning Part One trafi do streamingu, czyli platformy pozwalającej na oglądanie po zapłaceniu abonamentu, ale w końcu znamy datę premiery. Już 9 lutego 2024 roku na platformie zadebiutuje ostatnia (póki co) odsłona wyjątkowo popularnej serii filmów akcji. Do tej pory można było obejrzeć Mission Impossible Dead Reckoning Part One tylko wypożyczając lub kupując produkcje na własność. Debiut w streamingu to bardzo dobra informacja i jednocześnie możliwość nadrobienia produkcji, jeżeli ktoś przegapił ją w kinach.

Czy ta część warta jest naszej uwagi? Dla osób, które uwielbiają patrzeć, jak Tom Cruise przekracza kolejne granice kaskaderskich popisów, jak najbardziej. Fabularnie nie jest to może najlepsze Mission Impossible, ale za to przez chwilę na ekranie widoczny jest Marcin Dorociński.

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos

Również 9 lutego wśród nowości na SkyShowtime pojawi się film Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos. Dla fanów komiksów oraz kultowej animacji z lat 90. ubiegłego wieku to wręcz pozycja obowiązkowa. Nikt tutaj nie odkrywa historii na nowo, ale to kawał ciekawego i rozrywkowego kina, które spokojnie umili wieczór nie tylko najmłodszym odbiorcom.

Nowe seriale w lutym

Miłośnicy seriali na pewno czekają na pierwszy sezon Teda, czyli produkcji o bardzo niesfornym pluszowym misiu, co i tak jest bardzo łagodnym określeniem. Tym razem historia będzie skupiona wokół dorastania Johna Benneta, a więc przyjaciela Teda, który przywołał zabawkę do życia. Zobaczymy czy serial dorówna filmom, a przekonamy się o tym już 22 lutego, kiedy to pojawią się pierwsze trzy odcinki na platformie. Kolejne dodawane będą co tydzień.

Niebawem do oferty serwisu zostanie również drugi sezon serialu Halo, czyli opartego luźno na grze pod tym samym tytułem. Szykuje się dużo widowiskowej akcji, a pierwsze dwa odcinki zobaczymy już 9 lutego.

Bardzo ciekawie zapowiada się też serial The Woman in the Wall, który inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. W prowadzonych przez siostry Magdalenki azylach dla młodych kobiet dochodziło do prawdziwych tragedii. Przemoc fizyczna i psychiczna odcisnęła piętno na wielu kobietach, które zostały siłą wysłane do takich właśnie placówek. To może być naprawdę mocna historia, a pierwsze dwa odcinki serialu pojawią się 19 lutego.

Źródło: SkyShowtime / informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: Paramount Pictures / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.