LINKI AFILIACYJNE

Barbie dostępna w streamingu! Tutaj obejrzysz najbardziej kasowy film roku

2 minuty czytania
Komentarze

Długo musieliśmy na to czekać, jednak Barbie w końcu zadebiutowała w polskim streamingu. Najbardziej różowa produkcja tego roku jest już dostępna do wypożyczenia w ramach naszego rodzimego serwisu VOD — Playera. Wkrótce głośny tytuł powinien być dostępny także na innych platformach.

Barbie w streamingu — w końcu!

fot. IMDB

Nie tak dawno Barbie stała się najbardziej dochodowym filmem roku, przebijając Super Mario Bros. Film z kwietnia. Na moment pisania tego tekstu produkcja z Margot Robbie oraz Ryanem Goslingiem w rolach głównych zarobiła grubo ponad 1,4 miliarda dolarów. Co ciekawe taki wynik plasuje komedię na czternastym miejscu w zestawieniu najlepiej zarabiających filmów w historii kina. Pozycję wyżej znajduje się Kraina lodu 2, a pięterko niżej Avengers: Czas Ultrona.

Tak spektakularny wynik Barbie udowadnia nam, że zdecydowanie jest to tytuł, który powinien pojawić się w streamingu. Tak się składa, że wczoraj (tj. 12 września) skrajnie różowa produkcja trafiła do oferty Playera. W polskim serwisie VOD dorwiecie omawiany właśnie film w formie wypożyczenia na 48 godzin. Cena? Okrągłe 40 złotych.

fot. Player

Zobacz też: Niesamowite, Netflix zrobił dobry serial. Szkoda, że przy Wiedźminie tego nie potrafił

Co ciekawe w identycznej formie film dorwiecie także na dwóch zagranicznych platformach streamingowych. Mowa tu o Rakuten TV oraz Apple iTunes. W przypadku pierwszego serwisu czasowy dostęp kosztuje 49,99 zł, podczas gdy całkowite wykupienie filmu o 20 złotych więcej. Cóż, jeśli jesteście zagorzałymi fanami Margot Robbie, Ryana Goslinga czy też po prostu Barbie być może warto pomyśleć nad takim zakupem.

Zanim jednak się go podejmiecie, warto podkreślić, że najbardziej kasowa produkcja tego roku powinna pojawić się w bibliotece HBO Max jeszcze tej jesieni. Niestety wszelkie szczegóły dotyczące dokładnej daty premiery nie są jeszcze znane. Dlatego warto też śledzić nasz tekst o tym, gdzie obejrzeć Barbie online. Niemniej, jeśli zaciekawił was ten temat, na pewno chcielibyście widzieć, ile kosztuje HBO Max. W związku z tym odsyłam was do naszego poradnika, który podejmuje to zagadnienie.

Źródło: Player

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw