Harry Potter Magic Awakened Żywa Magia
LINKI AFILIACYJNE

Pobierz Harry Potter: Żywa magia na swojego smartfona – mobilna gra od Warner Bros. uruchomiona!

3 minuty czytania
Komentarze

Długo musieliśmy czekać na oficjalny debiut gry mobilnej Harry Potter: Żywa magia, jednak jak doskonale wiemy – co się odwlecze, to nie uciecze. Produkcja sygnowana logo Warner Bros. w końcu ujrzała światło dzienne i już teraz mogą pobrać ją wszyscy zagorzali fani magicznego uniwersum.

Harry Potter: Żywa magia w końcu dostępne – zanurz się w kultowe uniwersum

Fot. Warner Bros materiały prasowe

Jeśli tylko macie słabość do Harry’ego Pottera oraz całego świata wykreowanego przez J.K. Rowling mamy dla was świetną wiadomość. Dziś w nocy doszło do oficjalnego uruchomienia gry Harry Potter: Żywa Magia, czyli mobilniaka, który łączy w sobie cechy karcianki oraz RPG. Co więcej, w ramach rozgrywki można toczyć czarodziejskie pojedynki na wielką skalę (MMO).

Za stworzenie omawianego właśnie tytułu odpowiada Warner Bros. Games, NetEase Games oraz Portkey Games. Co ważne, Żywa magia to całkowicie darmowa gra, więc bez żadnych opłat pobiorą ją wszyscy użytkownicy smartfonów i innych urządzeń mobilnych wyposażonych w system Android lub iOS. Dodajmy, że kilka miesięcy temu nastąpił tzw. soft launch, czyli tytuł został udostępniony na niektórych rynkach, ale też nie wszystko musiało w nim działać poprawnie. Dziś już powinno!

Zobacz też: Serial Harry Potter coraz bliżej – to będzie Gra o Tron dla potteromaniaków

O nowej grze najwięcej możemy dowiedzieć się za pośrednictwem jej oficjalnej strony internetowej, która została również uruchomiona w języku polskim. Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez twórców w trakcie rozgrywki gracze będą poznawać tajniki magii, kolekcjonować karty, odkrywać Hogwart, toczyć pojedynki z innymi graczami, warzyć eliksiry, walczyć z magicznymi stworzeniami oraz wybierać domy.

Twoja podróż mająca na celu poznanie tajników magii się rozpoczyna! Otrzymujesz szansę na naukę w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Tocz emocjonujące pojedynki w grze wieloosobowej, odwiedzaj olśniewające sklepy na ulicy Pokątnej, rozwiązuj tajemnice, przemierzając szkolne korytarze, graj w quidditcha, tańcz na balu, odkrywaj Zakazany Las i wiele więcej w tej nowej, karciano – fabularnej grze!

Opis gry

Cóż, Harry Potter: Żywa magia to bardzo świeży tytuł na rynku, więc warto dać mu szansę. Tym bardziej że za jego produkcję odpowiadają bardzo renomowane studia, a sama franczyza momentalnie przyciąga do siebie miliony odbiorców samą tylko nazwą. Co potwierdza ostatnia premiera Hogwarts Legacy.

Źródło: Warner Bros.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw