Widz przyjechał i… spalił jej auto – wstrząsająca relacja streamerki

2 minuty czytania
Komentarze

Sława i rozpoznawalność w internecie niosą za sobą bardzo wiele korzyści, ale również niebezpieczeństw. Niedawno przekonała się o tym streamerka posługująca się pseudonimem justfoxii. Użytkowniczka Twitcha zrelacjonowała podpalenie swojego samochodu przez jednego z widzów.

Widz podpalił jej auto – traumatyczne przeżycie streamerki

Widz podpalił jej auto – traumatyczne przeżycie streamerki
fot. Instagram/Justfoxii

Justfoxii to nick, pod którym w internecie działa Kylee Carter ze stanu Ohio w Stanach Zjednoczonych. 25-latka na swoim Twitchu zebrała już grono blisko 600-tysięcy obserwujących, a większość z jej transmisji obraca się wokół Fortnite’a oraz Counter-Strike: Global Offensive. Co więcej, streamerka stała się partnerem popularnej platformy, a jej poczynania zaczęło śledzić coraz więcej osób.

Niestety zaczął to robić także jeden z widzów, który przyjechał pod dom justfoxii, a następnie podpalił jej samochód. Na całe szczęście kobieta znajdowała się wówczas poza domem, więc nie stała się jej żadna krzywda. Tego samego nie można jednak powiedzieć o pojeździe, który doszczętnie spłonął na podjeździe.

Moja mama obudziła mnie telefonem, płakała, więc domyśliłam się, że wydarzyło się coś naprawdę złego. Powiedziała tylko: „ktoś podpalił twój samochód. Przepraszam, ale muszę kończyć, bo przyjechała policja”.

Straż pożarna przyjechała bardzo szybko. Jestem im za to niezwykle wdzięczna, ponieważ ogień rozprzestrzeniał się szybko za ogrodzeniem i spalił także ścianę mojego domu, w którym przebywała mama i zwierzęta. To dla nas ogromna trauma, której nigdy nie będę w stanie opisać, jednak cieszę się, że wszyscy są już bezpieczni.

Relacja justfoxii

Zobacz też: TOP20 najpopularniejszych streamerów na Twitch. Amouranth właśnie wyleciała z czołówki

Co ciekawe sprawca błyskawicznie znalazł się w rękach policji. Okazuje się, że jest to najprawdopodobniej jeden z widzów streamerki, który przemierzył aż 1100 kilometrów, tylko po to, aby podpalić samochód 25-latki. Cóż, sama justfoxii stwierdziła, że aktualnie musi sobie zrobić przerwę od transmisji na żywo, a na Twitcha wróci, gdy tylko będzie to możliwe.

Film z całym zajściem możecie obejrzeć poniżej.

Źródło: Twitter, fot. YouTube/justfoxii

Motyw