LINKI AFILIACYJNE

Farming Simulator 23 wraca na urządzenia mobilne – pobierz grę na smartfona

2 minuty czytania
Komentarze

Wszyscy fani wsi, rolnictwa i zwierząt powinni szybko udać się do sklepu Google Play, gdzie od dziś można kupić Farming Simulator 23 w wersji mobilnej. Co więcej, najnowsza odsłona kultowej serii jest również dostępna w wydaniu na Nintendo Switch!

Farming Simulator 23 na urządzeniach mobilnych – smartfony i Nintendo Switch

Farming Simulator 23 wraca na urządzenia mobilne – pobierz grę na smartfona

Farming Simulator to cykl symulatorów, z którym zetknął się każdy gracz — niezależnie od tego czy było to związane z faktyczną fascynacją tematem rolnictwa, czy też czystą ciekawością. Niemniej w ogromnej części zabawa traktorami, kombajnami i cysternami odbywała się na komputerach osobistych czy też konsolach. W związku z tym, że twórcy serii nigdy nie szarżowali z wizualną odsłoną rozgrywki, w kolejne symulatory farmy mogliśmy grać nawet na starszych jednostkach.

Co jednak z osobami, które w ogóle nie korzystają z komputerów, jednak chciałby zapoznać się z magią Farming Simulator? Tutaj z odpowiedzią wychodzi wydawca i producent serii — GIANTS Software. Szwajcarska firma 23 maja oficjalnie wypuściła na rynek Farming Simulator 23 w wersji mobilnej. Grę w przenośnym wydaniu można kupić w sklepie Google Play (smartfony i tablety z systemem Android) oraz na Nintendo Switch. W tym pierwszym przypadku za symulator należy zapłacić 7,99 dolara, czyli około 35 złotych.

Zobacz też: GTA VI szybciej niż myśleliśmy? Rockstar daje wskazówki co do premiery gry

Gra Farming Simulator 23 daje ogromne możliwości w stworzeniu swojego rolniczego imperium z uprawą roli, hodowlą zwierząt i leśnictwem. Gracze będą mogli skorzystać z ponad 100 autentycznie odwzorowanych pojazdów i narzędzi rolniczych od znanych producentów, dzięki którym zasieją, wyhodują i zbiorą 14 różnych upraw. Dzięki zoptymalizowanym łańcuchom produkcyjnym rozbudowane gospodarstwa wirtualnych rolników przetworzą zbiory w mąkę, aby następnie przygotować z niej chleb na sprzedaż.

Opis gry

W ramach rozgrywki twórcy oferują graczom dwie znacząco różniące się od siebie mapy, inspirowane Stanami Zjednoczonymi i Europą. Obie zachęcają do „eksploracji i wykorzystania różnych stylów rolnictwa, które zawsze dostarczą zabawy i relaksu”.

Źródło: YouTube, Informacja prasowa

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw