LINKI AFILIACYJNE

Niemowlaki wracają, grill już czeka. Znamy datę premiery nowej aktualizacji The Sims 4

3 minuty czytania
Komentarze

Grając w The Sims 4 możemy zaspokoić nie tylko swoje ambicje projektanta i artysty, ale również głowy rodziny. Oczywiście istnieje również opcja na stanie się sadystą pozbawionym kręgosłupa moralnego, który wrzuca niemowlęta na grilla. Osoby zainteresowane ostatnią możliwością powinny zaznajomić się z nadchodzącą aktualizacją do gry Electronic Arts.

The Sims 4 – aktualizacja z niemowlakami w roli głównej

The Sims 4 – aktualizacja z niemowlakami w roli głównej

Znacie słynny filmik z The Sims 2, gdzie jedna z postaci bez żadnego skrępowania wrzuca do grilla niemowlaka, a następnie przekłada go na talerz? Cóż, dziś jest to już klasyczny mem, który za pomocą modów odtwarzano już w trzeciej oraz czwartej odsłonie popularnej serii symulatorów. Okazuje się, że w przypadku wciąż najnowszej gry z cyklu, czyli The Sims 4 Electronic Arts szykuje całkiem dużą aktualizację, która skupi się właśnie na niemowlakach.

Niestety najprawdopodobniej nie będzie nam dane wrzucić milusińskich na ruszt bez wcześniejszego pobrania modów. Te pojawiały się wcześniej do The Sims 4… co obejrzeć możecie na poniższym materiale.

Wraz z nową aktualizacją, czekają nas zmiany i całe modowanie w tym zakresie będzie zapewne „łatwiejsze”. W ramach patcha gracze otrzymają możliwość tworzenia i edytowania Simów niemowląt (fryzury, zęby i ubrania), nadawania im cech charakteru oraz wchodzenia w interakcje takie jak karmienie piersią i plucie. Aby tego było mało, do gry trafi jeszcze szereg mebli i akcesoriów związanych z wychowywaniem dzieci. Cóż, grill pojawił się już w podstawowej wersji gry… choć zakładam, że twórcy zadbali o to, aby akurat te połączenie nie było oficjalnie dostępne.

Zobacz też: Co oglądać na Amazon Prime Video, czyli zestawienie nowości na platformie

Aktualizacja trafi do graczy 14 marca, a jej głównym założeniem jest zmiana statusu Simów niemowląt. Do tej pory były one jedynie „rekwizytami”, z którymi ciężko było wejść w jakąkolwiek interakcje. Już wkrótce cała sytuacja zmieni się o 180 stopni, a gracze będą musieli mocno przemyśleć, czy chcą pakować się w pieluchy nawet w produkcji od Electronic Arts.

Aby nowości w zasłużonym tytule nie było mało — twórcy ogłosili, że dwa dni po aktualizacji zadebiutuje nowy dodatek do podstawowej wersji gry — Razem raźniej. W ramach dużego DLC gracze będą mogli odkryć całkowicie nowe miasto San Sequoia oraz „doświadczyć więcej interakcji rodzinnych niż kiedykolwiek wcześniej”.

Oczywiście sama gra The Sims 4 jest całkowicie darmowa, jednak wciąż możecie kupić do niej specjalne DLC, które urozmaicają rozgrywkę. Poniżej znajdziecie link do sklepu z dodatkiem Miejskie Życie w wersji na komputery osobiste.

Źródło: Polygon

Motyw