Wideorecenzja Oppo N3 – jedynego smartfona z obracaną kamerą

Polecane

OPPO-N3

Jak wyróżnić się w tłumie? Założyć ekstrawaganckie ubranie? Zajechać najnowszym sportowym autem? Okazuje się, że dobry do tego może być również i smartfon.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Oppo N3 to zdecydowanie urządzenie, które robi piorunujące wrażenie. Zainteresowanie Twoich znajomych z pewnością będzie większe, niż gdybyś z kieszeni wyciągnął najnowszy model z linii Galaxy czy sprzęt producenta, którego nazwa rozpoczyna się od literki „a”. To jedyny smartfon, który ma obracaną kamerę za pomocą zbudowanego silniczka. Może więc to być świetna propozycja nie tylko dla indywidualistów, ale również dla osób często robiących tzw. „selfie”.

 

Zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka TV Android.com.pl, w którym Karol przedstawi Wam wady i zalety Oppo N3.

 

 

Co myślicie o marce Oppo? Czy urządzenia tego producenta reprezentują tę samą jakość jak chociażby Samsunga, Sony czy LG? Czy obracana kamera to dobry pomysł?

 

Subskrybuj nasz kanał, aby być na bieżąco!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x