6 GB od Orange za zwycięski mecz polskiej reprezentacji

Newsy

Orange kontynuuje promocję „Pakiet Kibica”, w ramach której za każdą bramkę strzeloną przez polską reprezentację klienci operatora dostają 1 GB darmowego internetu. Po zwycięstwie z Armenią możemy otrzymać aż 6 GB internetu.

Szczegóły promocji

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Aby aktywować pakiet należy wysłać wiadomość o treści „AWANSBLISKO” pod numer 277. Koszt wysłania wiadomości jest zgodny z cennikiem, w przypadku ofert na kartę prawdopodobnie zostanie naliczona opłata w wysokości 20 groszy. Oczywiście promocja dotyczy zarówno użytkowników ofert na kartę, jak i klientów abonamentowych. Po wysłaniu SMS-a otrzymujemy darmowy pakiet 6 GB, ważny przez 5 dni liczonych od najbliższej północy. Warto się pośpieszyć, promocja trwa tylko do 8 października. Transfer z tego pakietu jest wykorzystywany w pierwszej kolejności, przed pozostałymi środkami na koncie.

To nie koniec

W najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 Polacy zagrają z Czarnogórą. Będzie to decydujący mecz, prawdopodobnie niezależnie od wyniku możemy spodziewać się kolejnego bonusu. Dzisiejszy pakiet może przydać się wszystkim, którzy po przechodzących przez Polskę nawałnicach będą mieli problem z dostępem do internetu.

Źródło: Biuro Prasowe Orange

Regulamin promocji


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x