ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Orlen paczka darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka sprzętów Xiaomi – ciekawa, ale ograniczona czasowo promocja

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Do końca lipca obowiązywać ma darmowa wysyłka sprzętów Xiaomi, jeżeli zdecydujemy się na zakup przez Internet oraz wybierzemy opcję dostawy ORLEN Paczka. To efekt nawiązanej przez Xiaomi współpracy, który w życie wchodzi od 10 czerwca. Oznacza to, że kupując wybrane sprzęty ze strony producenta, ten wyśle je do nas za darmo. Nawet w sytuacji, jeżeli zdecydujemy się zamówić kabel czy powerbank. Oto szczegóły promocji.

Darmowa wysyłka sprzętów Xiaomi – ORLEN Paczka wchodzi do gry

Xiaomi Orlen paczka darmowa dostawa

Od 10 czerwca do 31 lipca klienci korzystający ze strony mi-home.pl, czyli oficjalnego sklepu Xiaomi, mogą liczyć na darmową wysyłkę sprzętów. Oczywiście pod warunkiem, że nie będą to urządzenia o dużych gabarytach, jak chociażby telewizory czy oczyszczacze powietrza. Zakupiony przedmiot musi bowiem zmieścić się do automatów paczkowych ORLEN Paczka, bo to do nich będzie dostarczony za darmo. Oznacza to jednak, że można zamówić i tak bardzo dużo urządzeń, a za ich dostawę nie zapłacić nic. Warto dodać, że wysyłka musi być też na terenie Polski.

ORLEN Paczka to usługa dostarczania przesyłek zakupionych w internecie. Ma ponad 6500 punktów odbioru w całej Polsce. Punkty mieszczą się w zróżnicowanych lokalizacjach – na stacjach benzynowych, w salonikach prasowych, kioskach, punktach partnerskich, a także automatach paczkowych. Możliwości wygodnego odbioru jest zatem bardzo wiele. Czas dostawy do dowolnego punktu odbioru w Polsce nie przekracza dwóch dni. Od 10 czerwca br. do końca lipca każdy produkt zakupiony w sklepie mi-home.pl zostanie dostarczony do wybranego punktu ORLEN Paczka bezpłatnie! Nie ma znaczenia, jakiej wartości jest zakup – nawet jeśli zapomnieliśmy kabelka USB na urlopie, w ciągu dwóch dni zostanie on dostarczony do najbliższego punktu bez opłat!

Xiaomi informacja prasowa

Jeżeli wiec ktoś zamierzał coś kupić w internetowym sklepie Xiaomi, to może warto poczekać z tym do jutra i skorzystać z darmowej dostawy. Zawsze to jakaś oszczędność, a dobrze wiemy, że teraz każda złotówka jest na wagę złota. Warunki promocji znajdziecie także na stronie Xiaomi.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy