Herosi trójeczka za dyszkę, czyli gry za grosze w nowej promocji na GOG

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Teraz można dostać Heroes of Might and Magic 3 na GOG za niecałe dziesięć złotych. To część promocji nazwanej „Stara miłość nie rdzewieje”, gdzie znajdziemy całkiem sporo interesujących gier w rewelacyjnych cenach. W końcu dobrze czasem odświeżyć sobie klasyki, które przed laty były dla graczy najlepszymi z możliwych gier. Co jeszcze ciekawego można teraz kupić na GOG?

Klasyki na PC w świetnych cenach – promocja na GOG

GOG promocja klasyki pc

Dla wielu graczy Heroes of Might and Magic 3 to najlepsza i niedościgniona część serii. Tytuł, który pojawił się na rynku ponad dwadzieścia lat temu dalej ma oddanych fanów, ale część z graczy mogła już dawno pozbyć się produkcji z dysku. Wersja dostępna na platformie GOG zawiera nie tylko podstawową wersję gry, ale także dwa dodatki (Armageddon’s Blade i The Shadow of Death). Za całość zapłacimy teraz 9,95 złotych, co jest przeceną o aż 75 procent. No żal nie brać.

Co więcej dobrego znajdziemy na GOG za mniej, niż 10 złotych? Całkiem sporo, ponieważ za The Settlers 2 zapłacimy 9,99 złotych. Fani piekła powinni być zadowoleni, ponieważ teraz można dostać Dungeon Keeper 2 za 5,99 złotych. Za takie same pieniądze będziemy mogli kupić SimCity 2000, Popolus: The Begining, Syndicate Plus czy Theme Park. Faktycznie więc mówimy tutaj o prawdziwych klasykach, które przed laty rozgrzewały graczy do czerwoności. Trochę więcej zapłacimy za Diablo+Hellfire, bo 27,99 złotych, ale to już tytuł znacznie bardziej popularny, niż te kilka wymienione powyżej. Poniżej znajdziecie link przekierowujący bezpośrednio do tej promocji, która kończy się już jutro!

Zobacz też:

Na GOG można teraz znaleźć także kilka innych, interesujących produkcji w dobrych cenach. Oto część z nich.

Źródło: GOG

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy