ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
t-mobile xiaomi

Rabat na urządzenia Xiaomi dla tych, którzy są w T-Mobile

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Promocje

T-Mobile ogłosił kolejną odsłonę akcji Happy Fridays — tym razem bonusem jest rabat na urządzenia Xiaomi. Znamy pełną listę sprzętów, które mają obniżone ceny. Wiemy również, co trzeba zrobić, żeby otrzymać rabat.

Rabat na urządzenia Xiaomi od T-Mobile

Co tydzień magentowy operator proponuje różnego rodzaju bonusy swoim klientom. Zazwyczaj są to bezpłatne pakiety internetu lub paczki minut na rozmowy bądź SMS-ów. Tym razem prezentem jest rabat na urządzenia Xiaomi. Pełną listę sprzętów wraz z cenami przed i po obniżce możecie zobaczyć na powyższej grafice.

Żeby otrzymać rabat, należy wysłać SMS-a o treści HF pod numer 80800 lub skorzystać z aplikacji Mój T-Mobile. W przypadku tej pierwszej opcji otrzymamy kod rabatowy, natomiast odbierając bonus w aplikacji, zostaniemy przekierowani na specjalną stronę, gdzie będziemy mogli kupić urządzenie. Z promocji można skorzystać również w stacjonarnych salonach Mi Store. Wystarczy podać kod sprzedawcy.

Czytaj także: T-Mobile daje 6 rat za 0 zł na smartfony – nowa promocja operatora

Bonus można odebrać od piątku 15 października do wtorku 19 października. Czas na wykorzystanie kodu jest natomiast do 23 października włącznie. Promocja obejmuje klientów oferty MIX (Frii Mix), na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz tych posiadających abonament w T-Mobile (T, T DATA, Rodzina).

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy