ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
soundbar promocja samsunga

Soundbar z dużym rabatem przy zakupie telewizora – nowa promocja Samsunga

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Promocje

Dziś rozpoczęła się nowa promocja Samsunga, w ramach której można otrzymać 30% rabatu na soundbar. Warunkiem jest zakup telewizora The Frame. Jeśli i tak planowaliście w niedalekiej przyszłości zainwestować w nowy sprzęt, to może być dla was ciekawa propozycja.

Promocja Samsunga – soundbar o 30% taniej

Promocja ogłoszona przez Samsunga ma bardzo proste zasady. Kupując jeden z nowych telewizorów The Frame (55LS03A, 65LS03A lub 75LS03A) otrzymujemy 30% rabatu na soundbar HW-S60A lub HW-S61A. Wszystkie urządzenia bez problemu znaleźliśmy w sklepie Media Expert.

Telewizory:

Soundbary:

Żeby rabat został naliczony, wystarczy podczas składania zamówienia podać kod: P-11504. Promocja obowiązuje również w sieciach sprzedaży Euro-Net, Media-Saturn, Neonet, w salonach Samsung Brand Store oraz na stronie samsung.com. Czas na skorzystanie z oferty jest do 3 października.

Czytaj także: [Promocje dnia] Realme 8 Pro, Samsung Galaxy A52s 5G, Oppo Band i więcej super okazji!

Z telewizorami The Frame na 2021 rok wiąże się też inna promocja. Kupując jeden z modeli do 31 grudnia tego roku można odebrać wybrane przez siebie ramki. Trzeba tylko wyrazić swoją opinię o urządzeniu dodając odpowiedni hashtag i zarejestrować swój zakup w ciągu 21 dni.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy