Huawei MateDock 2

OkazjoWtorki od Huawei – dziś taniej kupimy… akcesoria

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

OkazjoWtorki od Huawei to cykliczne przeceny, które przygotowuje producent dla swoich fanów. We wtorki można dostać w sklepie Huawei określone produkty w tańszych cenach. Teraz przyszła pora na akcesoria, które przydadzą się zarówno do pracy na laptopie, jak i podczas wakacyjnych wyjazdów, skoro jeszcze jest na nie czas. Co takiego Huawei dziś przecenił?

OkazjoWtorki od Huawei – promocja na akcesoria

okazjowtorki Huawei promocje

Tylko dziś będzie można kupić kilka akcesoriów od Huawei w wyjątkowej cenie. Taki jest zamysł promocji OkazjoWtorki, która pojawia się cyklicznie już od wielu miesięcy. Wcześniej można było dostać w niej głośniki, słuchawki czy smartwatche. Pierwsze edycje wydarzenia sprawiały, że sprzęty rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Czy dziś będzie tak samo? Trudno ocenić, ale za to wiemy, że przeceny na akcesoria od Huawei są naprawdę ciekawe. Poniżej znajdziecie listę przedmiotów, które dziś będzie można kupić taniej na stronie producenta, czyli o TUTAJ.

  • Huawei MateDock 2 w cenie 99 złotych (wcześniej 249 złotych)
  • Tripod Selfie Stick Pro w cenie 49,90 złotych (wcześniej 89,99 złotych)
  • Huawei SuperCharge (max. 22,5 W) USB-C w cenie 19,99 złotych (wcześniej 49,99 złotych)

Zobacz też: Huawei wystartował z promocją, gdzie można oszczędzić nawet kilkaset złotych na zakupach.

Jeżeli wcześniej nie słyszeliście o OkazjoWtorkach, to pędzimy z wyjaśnieniem, czym charakteryzuje się ta promocja. Otóż na stronie producenta przecenione produkty będą pojawiać się raptem na kilka godzin. Nie wiemy, który z produktów pojawi się o której godzinie. Wiadomo za to, że pierwszy na stronie dostępny będzie od godziny 09.00, a cała promocja potrwa do 21.00. Możemy więc zakładać, że drugi produkt pojawi się tam o 13.00, a kolejny o 17.00. Liczba produktów, które zostały dziś przecenione jest ograniczona. Każdego z nich będzie 50 sztuk, więc jeżeli na którymś Wam szczególnie zależy, warto monitorować stronę producenta.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy