vivo canal plus online promocja za darmo

Canal+ Online można mieć teraz za darmo – ciekawa promocja od vivo

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Pojawiła się ciekawa promocja dla tych, którzy chcieli właśnie kupić smartfon od vivo. Teraz można bowiem mieć dzięki temu Canal+ Online za darmo. W zależności od tego, jaki model smartfona trafi w nasze ręce, darmowy dostęp do platformy będzie inny. W najlepszym przypadku mamy aż rok za darmo, a w najgorszym miesiąc. Jak działa promocja?

Canal+ Online za darmo z vivo – promocja

vivo canal plus online promocja za darmo

Wygląda na to, że vivo faktycznie ma coraz większą ochotę na to, by przyciągać do siebie nowych użytkowników. Teraz postanowiono to zrobić razem z Canal+ Online, gdzie dostęp do VOD można mieć za darmo. Pod warunkiem, że kupi się jeden ze smartfonów od vivo, które dostępne są w naszym kraju. Promocja wystartowała 22 lipca i potrwa do 22 sierpnia 2021 roku. O ile wcześniej nie skończą się vouchery promocyjne, które dostanie się za zakup smartfona. Ten powinien zostać kupiony u jednego z partnerów akcji (P4 Sp. z o.o. (Play), RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom i Neonet). Za kupno urządzenia będzie można odebrać voucher, który da darmowy dostęp do Canal+ Online na określony czas.

  • vivo Y11s – 1 miesiąc
  • vivo Y20s  – 3 miesiące
  • vivo Y70  – 3 miesiące
  • vivo Y52 5G  – 3 miesiące
  • vivo Y72 5G – 6 miesięcy
  • vivo V21 5G  – 12 miesięcy
  • vivo X60 Pro  – 12 miesięcy

Zobacz też: Seon Hwang z vivo odpowiedział na nasze pytania. Jak minął firmie czas od debiutu w Polsce?

Jeżeli w czasie, kiedy obowiązuje promocja, kupi się smartfona od vivo, wystarczy wejść na stronę promocji oraz podać tam swój adres e-mail oraz kod IMEI urządzenia. Wtedy na podany przez nas adres zostanie wysłany voucher, który dam nam darmowy dostęp do Canal+ Online. Liczba takich voucherów jest ograniczona. Najwięcej z nich przygotowano na okres 3 miesięcy, ponieważ jest ich aż 7 tysięcy. Najmniej voucherów czeka na użytkowników, którzy liczą na rok dostępu do Canal+ Online. Tych voucherów jest „tylko” 800. Taką samą liczbę bonów przygotowano na okres półrocznego dostępu do usługi.

Źródło: vivo / Canal+

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy