ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi Band 5 promocja

Xiaomi Mi Band 5 za 129 zł, a Mi Band 4 za niecałą stówkę – wiosenna promocja

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Wystartowała wiosenna promocja od Xiaomi, gdzie można kupić sporo taniej m.in. Xiaomi Mi Band 5, ale także Mi Band 4 lub wersję 4C. Producent zdecydował się na całkiem sensowną przecenę, bo przecież faktycznie wiosna już za pasem. Oznacza to, że powinniśmy zacząć się więcej ruszać na świeżym powietrzu. Wprawdzie pandemia trochę na to wpływa, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by taką opaskę sportową kupić taniej. Zresztą nie tylko ją Xiaomi przeceniło.

Xiaomi Mi Band 5 za 129 złotych – promocja

Xiaomi Mi Band 5 promocja

Nie da się ukryć, że wśród przecenionych produktów od Xiaomi, to właśnie opaski sportowe mogą cieszyć się największym zainteresowaniem wśród użytkowników. Xiaomi ze swoją serią Mi Band zawojowało świat i to dosłownie, bo ich produkty sprzedają się jak świeże bułeczki. Teraz przyszła pora na wiosenną promocję, gdzie sprzęty można kupić sporo taniej. Oto lista urządzeń, które trafiły do promocji.

Zobacz też: Co nowego na Netflix w kwietniu?

Promocja na wyżej wymienione sprzęty trwa od dziś (15.03) do 29 marca lub wyczerpania zapasów. Produkty można kupować na stronach producenta (https://mi-store.pl/, https://mi-home.pl/, https://mimarkt.pl/) lub w dobrych sklepach internetowych. Widać, że Xiaomi wybierając produkty do swojej promocji, kierowało się właśnie wiosennym powietrzem. Mamy nie tylko opaski sportowe, które zachęcają do ruchu, ale także oczyszczacze powietrza, które umieszcza się w domach. Do tego dochodzą jeszcze słuchawki bezprzewodowe, więc jest w czym wybierać.

Źródło: Xiaomi informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy